RC Slavia Praha > Soutěže > TOP 6 2016/2017 > RC Slavia Hvězdy - Rc Sparta 3:50

Soutěž
TOP 6 2016/2017
Místo
Eden - Rc Slavia

V sobotu 18.3. nastoupily Hvězdy k prvnímu jarnímu zápasu TOP 6. Dalo by se říci, že tým byl po zimní přípravě v kompletní sestavě – chyběli pouze Tomáš Klikoun (karta) a Ken Natana (nachlazení).

Od začátku zápasu měla Sparta na vrch a to zejména ve standartních situacích a v otevřené hře kolem rucků. Bohužel musíme konstatovat, že se Hvězdy nedostaly za celý zápas do soupeřovi „pětimetrovky“. První půlku jsme dokázali Spartě konkurovat, ale přesto jsme dostali tři položení. První položení padlo z nepřehledné situace v našem pětkovišti a dvě následují po nesložení protihráč. Do poločasu jsme skóre regulovali pouze jedním trestným kopem 3:15. Do druhého poločasu jsme šli s bojovnou náladou, ale již po šesti minutách jsme inkasovali další pětku s úspěšnou konverzí. S přibývajícím časem nám ubývaly síly a Sparta dokázala ještě čtyřikrát položit.