RC Slavia Praha > Soutěže > TOP 6 2016/2017 > RC Slavia Hvězdy - RC Praga 12:23

Soutěž
TOP 6 2016/2017
Místo
Eden - Rc Slavia

Pátým kolem pokračovala jarní část soutěže TOP 6. Hvězdy čekal domácí zápas proti velmi silnému týmu z Vysočan - RC Praga. Do zápasu jsme po dlouhých měsících nastoupili v plné sestavě a na psychice týmu to bylo razatně znát.

V defensivní činnosti jsme viděli naprosto odlišné nasazení Hvězd, než jsme mohli vidět v předchozích zápasech. Po velmi silném začátku Pragovky, který byl zakončen úspešným položením do našeho pětkoviště, jsme zatlačili soupeře na jeho polovinu. Zhruba patnácti minutový souběžný tlak Hvězd bohužel nevyústil položením. Do poločasu dokázala Praga ještě navýšit skóre trestným kopem a dropgoalem na 0:11. V druhý polovině se hra přelévala z jedné poloviny na druhou. Pragovce se podařilo položit další dvě pětky, vždy po individuální akci v útoku. Presto jsme nesklonili hlavu a bojovali až do konce. Podařilo se nám položit taktéž dvě pětky, ale bohužel dašlí pětky již nepřišly, přestože jsme měli navrch. Ačkoliv jsme opět prohráli, bylo jasně vidět, že tým se posouvá směrem nahoru a v dalších zápasech budeme silnější a silnější!