RC Slavia Praha > Soutěže > Archiv soutěží > Extraliga Muži > TOP 6 2016/2017 > RC Praga - RC Slavia Hvězdy 59:17

RC Praga

K poslednímu kolu nadstavbové části Extraligy ragby TOP 6 jsme nastoupili na hřišti RC Praga.

Od počátečních minut se zápas nevyvíjel pro Hvězdy nikterak zle a za prvních dvacet pět minut se povedlo týmu Pragy

položit pouze 1 pětku s úspěšnou konverzí. To co se ale událo do konce prvního poločasu je často nevídané. Hvězdy z ničeho nic přestaly

v podstatě skládat a angažovat se aktivně v obraně. Pouze dva hráči vyčnívali v prvním poločase na straně Hvězd – Karel Nešpor a Michal Jirman.

Do druhé poloviny zápasu jsme nastoupili s děsivým skóre 38:0. Podařilo se nám začít aktivně hrát a využívat venkovní prostory kolem křídel. Po položení dvou pětek do pětkoviště Pragy jsme opět inkasovali položení my. Do konce zápasu se hra přelévala ze strany na stranu. Po posledním hvizdu rozhodčího se týmy rozešly s výsledkem 59:17 pro Pragu.