RC Slavia Praha > Soutěže > Extraliga 2017 - pohár > Slavia Hvězdy - RC JIMI Vyškov 12:34

0

Slavia se představila na podzim v prvním domácím utkání nejvyšší souteže.
Před začatkem utkání hráči i fanoušci uctili minutou ticha pámátku zesnulého Juraje Rázgy , uvodní čestný výkop provedl Jurajův syn Matěj.

Po velmi nevydařeném vstupu do podzimního Poháru ČSRU jsme ve druhém kole na domácím hřišti přivítali klub JIMI RC Vyškov. Opět jsme bojovali se sestavou, ale nakonec jsme dali dohromady 19 lidí.
Zápas začal rychlým položením ze strany hostů a kdekoho napadlo, že by se mohl opakovat stejný scénář jako před týdnem s Pragou. Kluci ale tentokrát ukázali, že i ve slepené sestavě plné mladých hráčům dokážou bojovat a prát se o výsledek. Dokázali jsme skoro celou první polovinu zápasu setrvat na polovině hostů, ale chyběla nám trpělivost k proměnění souvislého tlaku na vytoužené body. Položit se nám podařilo, ale pouze jedenkrát. Do šaten se šlo za stavu 10:5 pro JIMI RC Vyškov.
Ve druhém poločase se již hra přelévala ze strany na stranu. Nedokázali jsme být dominantní v obraně, což tým Vyškova využil k položení dalších 3 pětek. Nám se povedlo pouze v závěru korigovat výsledek na konečných 34:12 pro Vyškov.

Třenéři mohou tentokrát konstatovat celkovou spokojenost s výsledkem i z hlediska faktu, že do zápasu nastoupilo pět hráčů ročníku 1999, kteří předvedli velmi sympatický výkon.