RC Slavia Praha > Soutěže > Extraliga 2017 - pohár > Slavia Hvězdy - RC Dragon Brno 28:16

RC Slavia - Eden

Ve velmi slibné sestavě jsme nastoupili na moravský tým Brna, který přicestoval do Edenu pouze v 18ti hráčích. Ačkoliv hosté měli za sebou přes 2 hodiny cesty po dálnici D1, vlétli do utkání v lepší formě něž-li my.

I přes velký tlak hostí, jsme dokázali skórovat jako první a to ve 25. minutě díky individuální akci Honzy Drdy. Do konce poločasu, který jsme dohrávali ve 14ti hráčích, stihl Dragon dvěma přesnými kopy snížit na 6:7. Po změně stran se podařilo Honzovi Kolářovi zblokovat odkop brněnské útokovky a skórovat.

Toto položení nás dostalo do varu a po souměrném tlaku jsme navýšili skóre velmi povedenou akcí, na jejímž konci pokládal pětku Marián Múdrik. V ten moment, jako kdybychom přestali hrát, a věřili, že Dragon již nedokáže zvrátit naše vítězství.

Nicméně poslední minuty zápasu byly velmi dramatické a Dragonu se podařilo položit dvě pětky a dotáhnout se na skóre 16:21. Naštěstí v poslední minutě položil Karel Nešpor čtvrtou bonusovou pětku a tím jsme si vítězství pojistili.