RC Slavia Praha > Soutěže > Extraliga 2017 - pohár > Slavia Hvězdy - RC Tatra Smíchov 5:52

Rc Slavia - Eden

K poslednímu zápasu základní části Poháru ČSRU jsme nastoupili doma proti hráčům Tatry Smíchov. Opět jsme bohužel nebyli schopni naplnit plnou střídačku a navíc jsme hráli bez dalších opor, kteří nemohli nastoupit kvůli zranění z předešlého zápasu.

Do dvacáté minuty se hrálo bez bodu na obou stranách, ale více ze hry měla suveréní Tatra. Ta stihla do poločasu položit tři pětky a do šaten se odcházelo za stavu 0:21. Ve druhé půli nám začala docházet energie a soupeř začal procházet více středem hřiště po individuálním nesložení z naší strany. Skóre na tabuli se začalo navyšovat pouze na straně Tatry, ale i přes nepříznivou situaci jsme nepřestali hrát a položili alespoň v závěru zápasu jednu pětku.