Soutěž
U16 celostátní liga
Místo
Bystrc

V sobotu 7.10. kadeti odehráli utkání s RC Bystrc Brno. Bystrc, která na předešlá utkání nastupovala v malém množství hráčů, měla tentokrát celkem 19 hráčů, stejný počet jako naše U16-tka

My jsme dodrželi tradici a až na nemocné jsme dorazili všichni. I v týdnu byla účast na tréninku dobrá a tak jsme byli dobře připraveni. Začátek utkání se odehrával ve vyrovnaném duchu, naše obrana výborně pokryla velké hráče Bystrce a ti kupili chyby. Pak se nám podařilo dát první pětku po úniku na křidle a bylo vidět, že se nám útok zlepšil, následně se ještě podařilo dát další pětku rojem a odolat protitlaku. Do poločasu jsme ještě několikrát položili a ukončili jej s nulou. Když se pak n poločase druhém opět podařilo odrazit tlak soupeře a dát pětku, překonali jsme tradiční druhopoločasovou krizi a utkání vedlo k vítěznému konci. Soupři se sice přes naši unavenou obranu podařilo dvakrát projít, ale my jsme stále body přidávali na konečných 62:10 pro Slávii. Všichni podali výborný výkon a zasluhují pochvalu, děkujeme také rodičům, kteří nám pomohli s dopravou.