Rok narození:
0
Číslo dresu:
0

V Neděli 5.11. odehrálo družstvo U16 poslední soutěžní utkání podzimu a poháru. Soupeřem byla RC Bystrc. I přesto, že na zápas dorazilo pouze 15 hráčů a v průběhu hry se další dva zranili, takže jsme dohrávali ve 13 hráčích. ¨

Ze začátku hry jsme odolali tlaku soupeře a odrazili několik útoků. Následně se nám podařilo do poločasu dvakrát položit. Přehrávali jsme soupeře rychlostí na míči a útočnými akcemi, které nám dělali dobré metry. Současně jsme dokázali využívat územní převahy a pokládat v blízkosti pětkoviště soupeře. Všichni hráči hráli na hranici svých možností a zaslouží si pochvalu. Konečný stav 50:7 hovoří za vše v druhém poločase, kdy jsme hráli v oslabení, jsme dokázali ještě náskok zvýšit.