RC Slavia Praha > Soutěže > Extraliga muži 2018 > RC Tatra - RC Slavia Hvězdy 41:7

RC Tatra

Do předposledního zápasu jarní části extraligy jsme vstoupili s uzdraveným Frantou Ševčíkem a Stevenem Pasbecqem, což se na naší útočné hře pozitivně podepsalo.

Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Bohužel skórovat se vždy podařilo pouze soupeři a tak první poločas skončil 22:0 pro domácí. Druhá polovina zápasu kopírovala průběh prvních 40 minut. Oba týmy se dostávaly do šancí, ale úspěšní v položení byli jen hosté. Až téměř ke konci se nám podařilo proniknout do soupeřově brankoviště a s následnou úspěšnou konverzí jsme si připsali 7 bodů. Prvnímu týmu tabulky jsme podlehli 41:7. V sestavě nastoupili poprvé také dva junioři, kteří si zaslouží jednoznačně pochvalu za předvedený výkon.