RC Slavia Praha > Soutěže > Extraliga muži 2018 > RC Sparta Praha - RC Slavia Hvězdy 69:8

RC Sparta

V posledním zápase letošního ročníku extraligy nás čekal tým RC Sparta Praha, aktuální lídr tabulky. K zápasu jsme dorazili pouze v 21 hráčích (namísto 23) a bez pár hráčů základní sestavy. V prvním minutách jsme ustáli tlak Sparty a překvapivě jsme se na dlouhou dobu usadili na její polovině. Bohužel jsme nebyli schopni zakončit povedené akce úspěšným položením. Naproti tomu Sparta dokázala skoro vždy položit z první fáze jejich útoku. První poločas skončil 31:5 pro Spartu.

V druhé půlce pokračovala Sparta v navyšování skóre. My se opět dostávali do bodujících šancí, ale vždy nám chyběla trpělivost v konečném rozhodování do jakého kanálu zaútočit. Během druhé půlky se dostali do zápasu všichni hráči ze střídačky. Konečné skóre zápasu 69:8 pro Spartu.