RC Slavia Praha > Soutěže > U19 celostátní liga Juniorů 2019 > RC Slavia Praha - RC Tatra Smíchov 7:35

RC Slavia - Eden

v sobotu 27,4, nastoupili naši junioři proti týmu Tatry, oba týmy ještě na jaře neprohráli (nebereme-li v potaz kontumaci Tatry kvůli licencím), takže se čekal zajímavý souboj. Obvyklým zvykem Slávie je probouzet se soupeřovou první pětkou. Toho jsme opět dostáli a hned ve čtvrté minutě nám soupeř položil.

Tentokrát, ale probouzení trvalo déle, Tatra dal ještě další dvě pětky. Sice se nám podařilo hru vyrovnávat, ale hra pod tlakem rychlých hráčů Tatry nám nesvědčila. Bojovný výkonem se nám podařilo ve 24-té minutě skórovat a snížit na 7:21. V té chvíli se zdálo možné stav ještě otočit, Bohužel slibně se rozvíjející končili ztrátami míče, které soupeř trestal. Ve druhém poločase se hra ještě více vyrovnala, Slávie stále bojovala, několikrát jsme byli pár metrů od pětkoviště, ale zkorigovat stav se nepodařilo. Rozešli jsme se za stavu 7:35 (7:28). Na tomto výsledku a zápase můžeme najít něco pozitivního - dokázali jsme vyrovnaně hrát se soupeřem koučovaným zkušenými zahraničními trenéry, oproti podzimnímu utkání byl viditelný rozdíl. Soupeř má stejný herní styl a je o trochu dál než, my, ale jak je vidět tudy vede cesta a když my k tomu dodáme naši bojovnost, může nám to pomoci v dalších zápasech.

Soupiska: Rohlík,Krois,Očenášek, Muller(Kirchner), Průcha, Benko(Žampa), Jech, Farquhar, Procházka, Miřácký A.,Hrdlička, Miřácký D., David(Brož), Havelka, Pospíšil