RC Slavia Praha > 2.liga nadstavba první kolo

2.liga nadstavba první kolo

4.6.2019

V nedělním zápase nadstavby 2. ligy A tým mužů přivítal na domácím hříšti v Edenu tým z Českých Budějovic.

Roli favorita utkání potvrdil ihned po výkopu, kdy sešívaní položili pětku v prvním minutě. Hra se nesla v duchu Slavistické režie, ikdyž v určitých pasážích zápasu dovedl být celek jihočechům dlouho na balonu a trápit naši obranu. Nicméně stav 24:0 pro Slavii v poločasu jednoznačně určil vývoj celého utkání. Do zápasu se zapojili také nadějní junioři z kategorie U19, kteří měli tak po sobotním bronzu proti Tatře další důvod k oslavám. Finální výsledek 48:12.

Zajímavostí tohoto střetnutí byla taká divácká kulisa, kdy mimo tradiční rugbyové fanoušky zápas navštívil i nejstarší člen klubu Slavia pan Milan Bělohlávek