Pokyny k tréninkům od 11.5.2020

 • Trénovat se smí společně dle kategorií  a to i kontakt
 • Nadále se musí  ošetřovat hráčům dezinfekcí ruce před začátkem tréninku a po skončení tréninku
 • Šatny a sprchy nebude možné používat.
 • K dispozici bude jedno WC pro ženy a jedno WC + pisoáry pro muže ( bude označené )
 • Na hřišti se smějí pohybovat maximálně tyto osoby: hráči , trenéři , zdravotníci , maséři , kustodi , tech.pracovníci , mediální pracovníci .
 • Rodiče se během tréninku ani při přípravných zápasech nesmí zdržovat v areálu RCS
 • Rodiče by do areálu neměli vůbec chodit a doprovázet své děti pouze k bráně kde si je převezmou rodiče !!!
 • Hráči mohou trénovat bez roušek, ale po skončení tréninku roušky nosit musí.
 • Trenéři atd. musí po celou dobu tréninku mít nasazenou roušku
 • Po skončení tréninku musí být provedena dezinfekce sportovních pomůcek
 • Pokud se na hřišti bude vyskytovat vedení klubu nebo náhodou někdo jiný musí dodržovat bezpečnou vzdálenost od hráčů 2 metry a mít nasazené roušky

Zároveň prosíme  trenéry všech kategorií aby  dodržovali pořádek v buňkách kde jsou umístěné tréninkové pomůcky a používali pomůcky pouze za účelem ke kterým jsou určené !!!

Apelujeme zejména na kategorie  U19 , 35+ a  Mužů, aby nechodili na tréninky třeba o 30 minut dříve , potřebujeme aby vznikl prostor kdy stačí odejít mládež tak aby se s těmito kategoriemi děti vůbec nepotkávali.

Choďte na trénink maximálně 10 minut před začátkem tréninku nebo počkejte na parkovišti.

Pokud obdržíme nějaké další stanovisko z vedení ČSRU nebo z ministerstva Zdravotnictví  může se stát že se budou pokyny ještě měnit a budeme Vás obratem informovat .

Prosíme abyste shora uvedené pokyny řádně dodržovali . Buďme rádi že můžeme alespoň takto již sportovat.

S pozdravem

Marek Hora – za vedení RCS

Kalendář

Květen, 2020

žádná událost

#rugbyslavia

Mrkni se na nas instagram

 • Jubileum Milana Bělohlávka
Dne 30.4. by se dožil 90 let věrný slávista a ragbista celým srdcem, Milan Bělohlávek. Milan, jako poslední legenda slávistického ragby, nás loni opustil po dlouhém životě neodlučně spjatém se sportem, s ragby a se Slavií.
Byl poslední z generace, která v klubu působila od 50.let minulého století a byl to muž, pro kterého byly sport, ragby a Slavia celoživotní úpřímnou láskou. 
Milan vykonal pro ragby obrovský kus práce, zejména pro jeho popularizaci. 
Léta byl pravidelným dopisovatelem deníku Československý sport, kde s podpisem MB zasvěceně informoval o českém i světovém ragby v celé jeho kráse.
Milan byl samozřejmě hráč, ale také dlouholetý funkcionář v klubu ve Slavii i v ČRU, fanoušek a neúnavný glosátor všeho, co se ve sportovním světě a ve Slavii dělo. Na Milana budeme vzpomínat jako na přesvědčeného optimistu, který byl u každé zábavy, se kterým byla radost být na hřišti, na tribuně nebo v klubovně.
Se svými vrstevníky, zejména se Zdeňkem Barchánkem (na společné fotce vpravo) byli zářným příkladem pravověrného Slávisty.
Milane, s úctou na tebe vzpomínáme.
#RugbySlavia #RagbySlavia #RCSlavia #RCS #sesivani #cervenobilasila #Rugby #Ragby #Slavia #SlaviaPraha #CeskeRagby #CzechRugby
 • 93 let Rugby Clubu Slavia!

Dnes máme narozeniny! Je to již 93 let od 13.dubna 1927, kdy byl založen nejstarší ragbyový klub v Čechách - Rugby Club Slavia Praha 🏉 🇵🇱. První ragbyový zápas v Praze byl sehrán 7. května 1927 na hřišti "S.K. Slavia Praha" na pražské Letné. 
Od té doby se v červenobílých barvách Slavie vystřídalo 8 ragbyových generací, doslova tisíce žáků, dorostenců (kadetů a juniorů), seniorů i veteránů. V období 1927 – 1934 získal RC Slavia 5 titulů mistra Československa.

Nová historie slávistického ragby začala po 2. světové válce. Od roku 1949 hrají mužstva RC Slavia na hřišti v Tróji

Období padesátých až osmdesátých let patří ke sportovně nejúspěšnějším. Muži získali tituly mistrů republiky sedmkrát (1956, 1957,1958, 1961, 1964, 1969, 1971). Velká povodeň v srpnu 2002 zdevastovala jeden z nejhezčích a nejstarších ragbyových stadiónů v České republice, kde byla i nejúžasnější atmosféra. Od povodní jsme se přesunuli do nového útočiště a RC Slavia Praha hrajeme své utkání v Edenu.V roce 2010 získala Slavie po 39 letech titul mistra ČR, když 19.6.2010 porazila ve finále Tatru Smíchov 11:10.

V současnosti RCS trénuje ve všech věkových kategoriích od U6 po veterány 35+ a dívčí družstvo.

#RugbySlavia #RagbySlavia #RCSlavia #RCS #sesivani #cervenobilasila #Rugby #Ragby #Slavia #SlaviaPraha #CeskeRagby #CzechRugby #1927
 • Taky se nemůžete dočkat až se vrátíte na hřiště a do klubovny? Letos se na Vás bude na Slavii těšit i zbrusu nová tribuna. #makame #RugbySlavia #RagbySlavia #RCSlavia #RCS #sesivani #cervenobilasila #Rugby #Ragby #Slavia #SlaviaPraha #CeskeRagby #CzechRugby #Eden
 • 💥UU PRADON SUP HO TAM💥
-@david_hladky 2020
.
.
.
.
#rugby #youngrugby #worldrugby #rugbylife #czechrugby #rugbyslavia #springboks
Close Menu
X