Ragbyový klub RC Slavia Praha

22.10.2018 Spatria proti Tatranům v semifinále XV soutěže žen

V neděli 21.10.2018 nastoupila Spatria proti Tatranům v semifinále XV soutěže žen. Po 14 dnech se znovu sešly soupeřky z posledního zápasu v základní skupině. Přestože výsledek tomu nenapovídá, obraz hry byl jiný než v předchozím zápase. více

19.10.2018 RC Slavia Praha - Slovensko

Naši muži zakončí letošní sezónu přátelským utkáním s reprezentačním výběrem Slovenska.
Utkání se odehraje ve čtvrtek 1.11.2018 od 19 hodin na umělém povrchu v Edenu ( hřiště s umělým povrchem SK Slavia Praha). více

9.10.2018 4. RT U12 - Plzeň 7. 10. 2018

Počasí se nás ještě rozhodlo potěšit a tak nás v Plzni přivítala krásná slunečná podzimní neděle. více

9.10.2018 Třetí kolo XV žen Spatrie vs. Tatrany

V neděli 7.10.2018 se ve třetím kole XV soutěže žen utkaly týmy Spatrie a Tatrany. Přestože loňské vítězky byly favoritem utkání, Tatrany zaskočily soupeřky velmi aktivní nátlakovou hrou. více

6.10.2018 RC Sparta Praha - RC Slavia Hvězdy 69:8

V posledním zápase letošního ročníku extraligy nás čekal tým RC Sparta Praha, aktuální lídr tabulky. K zápasu jsme dorazili pouze v 21 hráčích (namísto 23) a bez pár hráčů základní sestavy. V prvním minutách jsme ustáli tlak Sparty a překvapivě jsme se na dlouhou dobu usadili na její polovině. Bohužel jsme nebyli schopni zakončit povedené akce úspěšným položením. Naproti tomu Sparta dokázala skoro vždy položit z první fáze jejich útoku. První poločas skončil 31:5 pro Spartu.

1.10.2018 RC Slavia Praha - RK Petrovice 21:24

Poslední zářijový víkend odehráli slávističtí junioři první domácí utkání sezony 2018/2019. Po prohře s Havířem (22:5) byli naši hráči motivovaní a věřili si, že se jim tentokrát podaří vyhrát.

25.9.2018 Festival sportu

Dne 24.9.2018 se celý den konal Festival sportu pro Prahu 2, kde bylo prezentováno přes 30 různých sportů. více

25.9.2018 U12 a U14 vyrazili na první ročník turnaje Heidelberg-TR

Jelikož je snahou nás trenérů i celého klubu pestrý program tréninků, turnajů a zápasů, přidali jsme do nabitého sportovního kalendáře další zahraniční akci. více

19.9.2018 2. RT U12 Slavia 16. 9. 2018

V neděli jsme pořádali domácí turnaj pro kategorii U12. více

18.9.2018 U14 RC Slavia Praha - RC Tatra 12:17

Náš druhý zápas se hrál tradičně netradičně na neutrálním hřišti RC Praga.
Kluci na soupeře nastoupili s chutí a brzy se ujali vedení 12:0. Po poločase soupeř vystřídal téměř celé mužstvo a hra se vyrovnala ba soupeř začal využívat naše chyby.