Ragbyový klub RC Slavia Praha

18.9.2018 U14 RC Slavia Praha - RC Tatra 12:17

Náš druhý zápas se hrál tradičně netradičně na neutrálním hřišti RC Praga.
Kluci na soupeře nastoupili s chutí a brzy se ujali vedení 12:0. Po poločase soupeř vystřídal téměř celé mužstvo a hra se vyrovnala ba soupeř začal využívat naše chyby.

18.9.2018 MČR RUGBY XV ženy SPATRIA - Petrovice Royal

V neděli na hřišti Sparty nastoupil tým Spatrie proti silným Petrovicím.  Hráčky Spatrie zaskočily soupeřky velkým tlakem, který v 9‘ zakončila první pětkou zápasu Týna Dubnová. více

15.9.2018 RC Slavia Hvězdy - JIMI RC Vyškov 34:36

K předposlednímu zápasu sezóny k nám zavítal tým Vyškova. Jelikož se jednalo o poslední domácí utkání, chtěli jsme se odvděčit věrným fanouškům vítězstvím. S Vyškovem jsme hráli vyrovnaný zápas, ale bohužel nám utekli oba konce poločasů.

11.9.2018 MČR XV ženy VYDRA - SPATRIA

V neděli nastoupil ve Vyškově tým Spatrie proti domácí Vydře. Spatrie začala s vervou a okamžitě zatlačila soupeřky do jejich obrany.  Dlouho se ale díky vlastním chybám a houževnaté obraně nedokázala prosadit bodově. více

11.9.2018 1. RT rugby U12 Babice 9. 9. 2018

První turnaj kategorie U12 organizoval klub SK Babice. Hrálo se na dvou hřištích, v Babicích dvě skupiny a jedna odehrála turnaj v Říčanech. více

10.9.2018 U10, U12 a U14 společné soustředění u řeky Sázavy

Poslední prázdninový týden strávili mladí ragbisté kategorií U10, U12 a U14 na společném soustředění u řeky Sázavy v areálu Garnataurus nedaleko Zruče n. S. více

3.9.2018 Zahajovací turnaj podzimu kategorií U8 a U10 v Edenu

Je již tradicí, že zahajovací turnaj podzimu nejmladších ragbistů pořádá náš klub na pískových krutech v areálu SK Slavia Praha. více

30.8.2018 Mezinárodní turnaje v německém Regensburgu

O uplynulém víkendu jsme se zúčastnili mezinárodního ragbyového turnaje v německém Regensburgu.Turnaj jsme pojali jako soustředění před nadcházející podzimní částí Extraligy. více

21.8.2018 Začíná příprava na podzimní část soutěží ..

Dnes po letní přestávce a kdy se prováděla každoroční údržba trávníku otevíráme hřiště pro tréninky mužů a žen . více