Ragbyový klub RC Slavia Praha

9.4.2018 U12 na turnaji PYRF v Petrovicích

Příjemný vstup do jarní části tuto sobotu zažilo 28 nominovaných hráčů kategorie U12 na turnaji PYRF v Petrovicích. více

9.4.2018 U14 obsadily na turnaji PYRF znovu 2.místo

V sobotu 7.4.2018  odehrála kategorie turnaj PYRF  v Říčanech .Za pěkného počasí jsme vyhráli s přehledem základní skupinu kde jsme protočili všech 20 hráčů a se soupeři jsme neměli  žádné větší problémy . více

8.4.2018 Zemřel Jan Drda (21 let)

Minutou ticha se symbolicky rozloučili spoluhráči s Janem Drdou (1.2.1997 - 6.4.2018) před sobotním utkáním s RC Říčany. Honza zahynul den před tím při dopravní nehodě. Odešel mladý, nadějný hráč a dobrý kamarád. více

7.4.2018 RC Slavia Hvězdy - Mountfield Říčany 10:64

Ve třetím kole extraligy potvrdil hostující tým z Říčan roli favorita a během prvních dvaceti minut nám položil čtyři pětky. Ve druhé polovině prvního poločasu se nám podařilo soupeře efektivně bránit a položit pětku.

31.3.2018 Jaro v Edenu začalo, nové šatny slavnostně otevřeny

Krásný velikonoční den, Velký pátek, byl v Edenu svědkem významné události pro náš klub, slavnostně a oficiálně byly otevřeny nové šatny a zázemí, dílo o které jsme usilovali a těšili se na něj snad 10 let. více

30.3.2018 RC Slavia Nosorožci - RC Tatra B 24:41

V pátek 30.3.  se v Edenu představil náš B tým který nastupuje v soutěži která se jmenuje rozvojová liga.

30.3.2018 RC Slavia Hvězdy - RC Tatra 10:70

Ve druhém kole jsme přivítali tým plný reprezentatů - RC Tatru Smíchov. Po úvodním hvizdu jsme okamžitě otevřeli skóre úspěšným trestým kopem a i následující minuty vypadaly pro náš tým slibně. Bohužel po prvních deseti minutách se hra kompletně otočila a Tatra nám během pouhých dvanácti minut položila celkem pětkrát. Do konce poločasu jsme stihli ještě položit na poločasových 10:42. Druhá půle se nesla ve stejném duchu jako ta první. Tatra postupně navyšovala skóre a nám se již bohužel nepodařilo bodovat.

25.3.2018 RC Slavia Praha - RC Dragon Brno 22:14

Kategorie U14 dnes vstoupila vítězně do celostátní soutěže. Na domácím hřišti jsme přivítali mužstvo Dragon Brno.

24.3.2018 RC Praga - B - RC Slavia Nosorožci 62:17

V novém soutěžním roce se zároveň s Extraligou hraje takzvaná Development liga která se hraje vždy po utkání Etraligy .

24.3.2018 RC Praga - RC Slavia Hvězdy 48:22 FOTO :milobr2012

Dne 24.3.2018 se odehrálo 1. kolo nové sezóny Extraligy mužů 2018. Nám byl přidělen zápas venku na hřišti RC Praga. Od začátku měla Praga dominantní postavení a my se převážně bránili. Naše neaktivní obrana nás častokrát dostávala do offsidů, z nichž trestnými kopy získaval soupeř velmi lehce území. Během prvního poločasu se Pragovce podařilo skórovat 4x a nám pouze 2x. V druhé polovině nám Praga velmi rychle položila 2 individuální pětky a o zápasu bylo rozhodnuto. Nicméně jsme se nesesypali a až do konce jsme se snažili Pragu potrápit. V zápase padlo 12 pětek a konečný výsledek byl 48:22.