Ragbyový klub RC Slavia Praha

16.10.2019 Kategorie U16 prohrála v Říčanech 45:18

Kategorie u16 odehrála v sobotu utkání v Říčanech . více

16.10.2019 V neděli odehrála kategorie U14 v celostátní lize zápas proti RC Praga.

Soupeř nás v prvním poločase nepustil do žádné šance a sám v závěru poločasu položil dvě pětky. více

15.10.2019 Muži 2. Liga Semifinále. RC Slavia Praha – RC Brno Bystrc 115:0

V říjnový slunný den nastoupila RC Slavia ke druhému semifinálovému utkání proti RC Bystrc. Jednalo se již o třetí zápas za sebou proti tomuto soupeři. více

14.10.2019 5. RT U12 - Sparta 13/10/2019

I když to minulý týden podle počasí vypadalo, že nastal klasický sychravý podzim, tak neděle byla naopak teplá a slunečná, prostě paráda.  více

10.10.2019 U14 na půdě Petrovic

V neděli 6.10. odehrála kategorie U14  dvojzápas s Petrovicemi. více

8.10.2019 Valná hromada SK Slavia

Dne 7.10.se uskutečnila Valná hromada SK Slavia, na které bylo zvoleno nové představenstvo klubu. Členem představenstva se stal i Matěj Rázga, takže ragby bude mít opět zástupce ve vedení Slavie. více

8.10.2019 2. Liga Muži. RC Brno Bystrc - RC Slavia Praha 16:64

Přesně po týdnu vyjeli muži z RC Slavia opět na Moravu, aby se utkali s týmem RC Brno Bystrc. Tentokrát v rámci semifinále nadstavbové části části 2. ligy. více

8.10.2019 4.RT Slavia 6/10/2019

Babí léto definitivně skončilo. Po deštivé sobotě přišla studená polojasná neděle a my jsme si tak mohli začít naplno užívat náš domácí turnaj. více

7.10.2019 U10 turnaj na hřišti RC Praga

V neděli 6.10. jsme se s našimi děvčaty a chlapci zúčastnili 4. RT pořádaného klubem Praga Praha. více

5.10.2019 Drakiáda 2019 - hřiště RC Slavia Praha

Přijďte si zalétat s drakem na naše hřiště . Zváni jsou jak členové RC Slavia Praha tak děti z okolí našeho hřiště . Začínáme v sobotu 9.11.  od 10 do 12:30 hodin . Možnost občerstvení v naší klubovně .  více