Ragbyový klub RC Slavia Praha

7.11.2015 RC Slavia Hvězdy - RC Tatra 21:27

Velmi vyrovnané utkání jsme dnes odehráli s Tatrou. V utkání jsme si ze začátku nechali Tatrovku ujet a do konce jsme se ji marně honili. Z utkání si odnášíme alespoň bonusový bod za prohru o méně jak 7 bodů.

31.10.2015 RC Slavia Hvězdy - RC Jimi Vyškov 5:37

Vysokou porážku nám po bojovném výkonu uštědřil Vyškov. Na naší předvedené hře bylo znát utkání v Petrovicích, které jsme hráli o pouhé tři dny dříve.

28.10.2015 RK Petrovice - RC Slavia Hvězdy 21:26

V Petrovicích se dnes hrálo sice jen jedno utkání, ale diváci měli možnost vidět hned 4 rozdílné týmy, tedy alespoň podle jejich výkonu. V prvním poločase odevzdané Petrovice, co nevěděli jak hrát na aktivně hrající i bránící Slávii. V druhé půlce se situace obrátila a Petrovice předvedli tvrdou útočnou rojovou hru, kterou laxně a s přestupky bránící Slávie jen tak tak bránila.

26.10.2015 U12 - domácí turnaj 25.10.2015

Kategorie U12 zakončila podzimní část sezony 2015/2016  domácím turnajem v Edenu . více

18.10.2015 Tréning s representantem Samoy Lome Fa' atau.

Bývalý representant Samoy, učastník Mistrovství světa, Lome Fa'atau trenoval v Edenu s Hvězdami. více

18.10.2015 Jarda Klíma

Dozvěděli jsme se, s velkou lítostí,
že zemřel Jarda Klíma, který hrál ve Slavii v 60. a 70. letech. Jarda byl vynikající kamarád a velmi společenský člověk, na kterého budou jeho spoluhráči a přátelé rádi vzpomínat. více

17.10.2015 RC Praga - RC Slavia Hvězdy 41:10 Foto: Petr Skála (ceskeragby.cz & sportovnilisty.cz)

Zápas s Pragou jsme začali velmi dobře a 60 minut hráli vyrovnané utkání. Praga nám k tomu pomohla mnoha nepřesnostmi ve hře útoku. Hlavně ze začátku byla každá její větší akce zakončena chybou. K té jsme jí často pomohli mi naší velmi aktivní obranou.

12.10.2015 Vladimír Koza - 85 let

Dlouholetý hráč Slavie na postu zadáka v 50. letech se v těchto dnech dožívá významného životního jubilea, 85 let.
Přejeme mu klid, dobrou mysl a podporu jeho přátel.
Gratulujeme! více

3.10.2015 RC Slavia Hvězdy - Rc Dragon Brno 17:10

Na zápas s Dragonem jsme se těšili, přece jenom jsme před ním měli dva volné víkendy. To bylo vidět od úvodní minuty, kdy jsme velmi aktivně vešli do utkání a ovládli hřiště. Naše snaha byla hezká na pohled, ale velmi podobná tomu, jak hrála Anglie proti Austrálii. Mnoho dobrých akcí a uběhnutých metrů přišlo nazmar po častých ztrátách balónu a trestných kopech.

25.9.2015 Turnaj U10 v Edenu 4.10.2015

V neděli   4.10.2015  se na domácím hřišti představí naše malé naděje  z kategorie U10. Turnaj začíná v 10:00  hodin.   více