Ragbyový klub RC Slavia Praha

Domů
Domů

9.11.2013 Slavia Hvězdy - Dragon Brno 33:12

V sobotu  9.listopadu  nastoupí  mužstvo Hvězd k poslednímu  utkání  podzimní části Extraligy.

2.11.2013 RC Praga - Slavia Hvězdy 16:3

V sobotu 2. listopadu čeká hřiště Pragovky extraligová derniéra v roce 2013. V 6. kole KB Extraligy na něm domácí hráči vyzvou tým Slavie.

26.10.2013 Slavia Hvězdy - RC Tatra 7:31

14.10.2013 Podzimní sezóna Hvězdiček očima trenéra Vlasty Bažanta

Po sestupu do II.ligy jsme novou sezónu zahájili turnajem v Říčanech. V prvním zápase proti nováčkovi z Kralup jsme se trochu rozkoukávali, ale nakonec jsme vyhráli 30:0 po poločase 10:0. V druhém zápase proti silnému Havířovu jsme se sice dokázali kombinační hrou prosadit, ale zaplatili jsme za zbytečné chyby při příjmu a prohráli tak 14:22 po poločase 7:7. více

5.10.2013 RC Vyškov - Slavia Hvězdy 15:29

Ve 4. kole zavítal tým Hvězd do Vyškova, kde se utkal s místním klubem plným mladých reprezentantů. V tomto utkání se navrátila dlouholetá opora Slavie Honza "Kůň" Macháček, který se výraznou měrou podílel na našem vítězství.

21.9.2013 Slavia Hvězdy - Říčany 19:20

Ve třetím Extraligovém kole se v sobotu 21.9. od 14h v CE Group Areně v Edenu utkají Hvězdy s RC Říčany.

15.9.2013 Nosorožci - RK Rakovník 42:5

Dne 15.9.2013 nastoupili Nosorožci k prvnímu soutěžnímu utkání. Na domácí půdě jsme vyzvali nováčka z Rakovníku. Hned od začátku jsme díky bojovnému a všeobecnému nasazení rychle skórovali.

19.8.2013 Mistrovství Evropy U20 v Praze (Slavia , Sparta )

Mistrovství Evropy U20 se tento rok uskuteční opět v Praze. Pořádajícími oddíly jsou RC Slavia Praha a RC Sparta Praha . více