ZRUŠENO: Jarní Větry 2020 – tradiční začátek rugbyové sezony

AKCE BUDE PŘESUNUTA NA LETNÍ MĚSÍCE.

Letos se na Vás těšíme v prostorech Klubovny 2. Patro v Dlouhé ulici, kterou nově provozuje náš kamarád a hráč RCS Marek Fabián. Tématem letošního roku jsou 90. léta – Takže, vytáhněte zánovní šusťákovky, řetězy kolem krku, mrkváče a kazeťáky! 

Součástí vstupného bude něco k zakousnutí, tekuté občerstvení a zábavný program doprovázený dobrou hudbou. Klubovnu máme do 23h celou jen pro sebe a poté nám bude k dispozici privátní salonek. 

Pro vstupenky prosím kontaktujte Martina Peška (+420 605 864 999).

Adresa je Dlouhá 729/37, 110 00 Staré Město

!Upozornění v klubu se dá platit pouze hotovostí!

RC Slavia Praha na 6 Nations

O uplynulém víkendu vyrazil tým mužů do Říma, sledovat utkání 6 Nations mezi Itálií a Skotskem. Jak je již klubovým zvykem, slávistické rugby má nejenom výkonnostní stránku, ale hráči se spolu účastní nejrůznějších sportovních a kulturních akcí. Vzhledem k destinaci zájezdu byla stanovena povinnost mít na sobě kostým legendární postavy z video her, Super Mario – italského instalatéra. Kamkoliv tak mužstvo přišlo, hned bylo středem pozornosti, ať už to bylo letiště, centrum Říma, nebo samotný stadion a živý přenos, kde jsme měli šanci sledovat špičkové rugby (Stuart Hogg dokonce pokládal – oběma rukama – asi 20 od metrů od našich míst). Parádní zážitek, dobrá parta a skvělé počasí, zkrátka vydařený víkend.