Jubileum Milana Bělohlávka

Dnes, 30.4. by se dožil 90 let věrný slávista a ragbista celým srdcem, Milan Bělohlávek. Milan, jako poslední legenda slávistického ragby, nás loni opustil po dlouhém životě neodlučně spjatém se sportem, s ragby a se Slavií.

Byl poslední z generace, která v klubu působila od 50.let minulého století a byl to muž, pro kterého byly sport, ragby a Slavia celoživotní úpřímnou láskou. 

Milan vykonal pro ragby obrovský kus práce, zejména pro jeho popularizaci. 
Léta byl pravidelným dopisovatelem deníku Československý sport, kde s podpisem MB zasvěceně informoval o českém i světovém ragby v celé jeho kráse.

Milan byl samozřejmě hráč, ale také dlouholetý funkcionář v klubu ve Slavii i v ČRU, fanoušek a neúnavný glosátor všeho, co se ve sportovním světě a ve Slavii dělo. Na Milana budeme vzpomínat jako na přesvědčeného optimistu, který byl u každé zábavy, se kterým byla radost být na hřišti, na tribuně nebo v klubovně.

Se svými vrstevníky, zejména se Zdeňkem Barchánkem (na společné fotce vpravo) byli zářným příkladem pravověrného Slávisty.

Milane, s úctou na tebe vzpomínáme.

PROVOZ HŘIŠTĚ STÁLE OMEZEN

Hřište zůstává i nadále uzavřené!

Hřistě – RC Slavia Praha zůstává do odvolání uzavřené. (Povolení trénovat od 20.4. v menších skupinkách se týka pouze profesionálních sportovců, vrcholových sportovců MO- AČR a MV-ČR).

Musíme vydržet a hlavně respektovat nařízení.

Případné porušení a pokuta by mohla mít pro klub fatální následky. 

Děkujeme za pochopení.

Výkonný výbor RCS