Máme nový fitness park!

Máme nový fitness park! 

 

 Přes zimu se nám podařilo realizovat naše tajné přání a za šatnami vyrostl nový fitness park včetně workoutové sestavy. 

 

 Za jeho zrodem byly nemalé finanční prostředky a fyzické i duševní úsilí členů našeho klubu. Děkujeme tedy všem, kteří nám pomohli toto hřiště dokončit! Hlavní díky patří Nadaci ČEZ a jejímu grantu na výstavbu sportovišť nazvanému Oranžové hřiště. 

 

 Tento fitness park je k dispozici členům našeho klubu a také našim příznivcům. S provozem souvisí několik pravidel: Tím hlavním je respektování Návštěvního řádu, který je viditelně vyvěšený v prostoru fitparku. 

 

Přednost využívání fitness parku mají hráči RC Slavia a především kategorie, která má právě probíhající trénink. V případě, že budete chtít využít hřiště mimo běžné časy tréninku (hřiště bude mít i osvětlení), využívejte příchod směrem od pozemního hokeje. 

 V žádném případě prosím nepřelézejte plot! Vzhledem k tomu, že se jedná o veřejný prostor, bude hřiště také pod dohledem kamery. 

 

 Součástí fitparku je volná plocha s umělou trávou a naznačenými žebříky, která se využít pro trénink pohyblivosti, koordinace a frekvenční trénink. Můžeme tak šetřit travnaté hřiště. 

 

 Samostatný přístup na workoutovou sestavu je možný pro děti od 12 let. Mladším dětem je přístup umožněn pouze v doprovodu dospělé osoby. Rádi bychom upozornili, že se v žádném případě nejedná o dětské hřiště ani o prolézačky určené ke hraní. Mladší děti menšího vzrůstu se mohou na workoutové sestavě snadno zranit. (Zřízení dětského hřiště a pískoviště je v plánu v blízké budoucnosti.) 

 

Připravíme pro Vás návody jak cvičit na jednotlivých stanovištích. Tyto návody budou v písemné podobě v prostoru fitparku. Dále budou na našich sociálních sítích k dispozici videa s jednotlivými cviky. 

 

 Věřím, že nový prostor k tréninkům se vám bude líbit a budeme ho využívat k maximální spokojenosti!

 

 

Autor: Radim Hobzík

Slávistické Hvězdy oslnily Eden

Před osmi lety oslnily Slávistické Hvězdy Eden a od té doby se neustále zlepšují. 

 

Je potěšením, že i dnes ( Matyáš Hora, Vojtěch Dvořák , Pavel Březina , Petr Adámek a Jakub Severýn ) stále hrají dnes již v kategorii U19 a většina z nich je i společně s dalšími hráči naši U19 v reprezentačních výběrech.

 

Všem přejeme další úspěšné pokračování v našem klubu a těšíme se,až všichni hráči posílí naše A mužstvo.

 

 

Autor: Marek Hora