U8 absolvovali řecko-římský zápas

Poslední den v lednu jsme se sešli v hojném počtu 20 hráčů na extra tréninku. 

Pod vedením zkušeného trenéra jsme absolvovali řecko-římský zápas v jedné z Hostivařských základních škol. 

Zpestření tréninku a jiný pohled a přístup zápasnického trenéra na skládku, spolu se sportovní přípravou a gymnastickými prvky, nám bylo přínosem. 

Bylo to příjemné a všichni jsme si to moc užili. 

 

Těšíme se na další spolupráci. 

 

Rugby zdar!

U14 / Příprava

Poslední lednovou neděli jsme odehráli první přípravné utkání proti klukům z Pragovky. Hřiště bylo vynikající i soupeř se o něm až závistivě vyjádřil. Hráli jsme na nově položené umělce v areálu Slavie a terén si o skládky opravdu říkal až žadonil 🙂 Zápas kluci odehráli srdnatě. Utkání začalo s mírnou převahou Pragováků, kterou jsme eliminovali a zápas vyrovnali. Vyrovnaná první půle byla doprovázena aktivními skládkami, snahou o přečíslení… V půli byl stav nerozhodný 2:2. Po půlce se začala projevovat lehká převaha soupeře ze začátku utkání, dostával se do nebezpečných útočných akcí a my jsme již nebyli schopni k protihráčům brzy přistupovat, což vyústilo v konečné soupeřovo vítězství (z našeho pohledu 3:7).

Hra v ostrém utkání nám ukázala, že v zimní přípravě jdeme správným směrem, což potvrdila zejména první půle utkání, kdy jsme byli více než rovnocenným soupeřem. Soupeře musíme ocenit v práci s balonem a jeho rychlých rukách, což vedlo k jeho vítězství.

Rugby zdar !!!