V neděli 23.4. jsme byli pořadateli turnaje U12

Za příjemného počasí jsme odehráli tři zápasy a jeden vsunutý. Chtěl bych náš tým pochválit za bojovnost, odhodlání a také za vystupování.

V prvním zápase jsme v samotném závěru vystřídali a po individuálních chybách ztratili vedení. To jsme v dalších zápasech již nedopustili a další dva vyhráli. Těší mě, že bodujeme různými způsoby – individuální akce, útočná spolupráce i položení rojem. Velmi jsme zlepšili obrannou činnost. Na dětech je vidět radost ze hry a obrovský posun vpřed. 

Děkuji celému týmu i rodičům za podporu.  A  Aničce , Markovi a Danovi za organizaci turnaje.

Na závěr si dovolím vyjádřit zklamání, jakým stylem vedou děti v některých jiných týmech. Stylem, který naprosto neodpovídá zásadám a čestnosti rugby. My touto cestou určitě nepůjdeme!


Fotografie z turnaje zde : https://eu.zonerama.com/srpik25/Album/9692468


Za trenérský a realizační tým

Zdeněk

U6 hráli o víkendu na Spartě

V neděli jsme se zúčastnili turnaje, který hostila Sparta. Přihlásili jsme dva týmy, tentokráte jeden do výkonnostní skupiny A a jeden do B. Velmi mile nás překvapilo, jak se naši malincí ragbisté stále posouvají. Ve skupině A s velkým nadšením a odhodláním vyhráli všechny zápasy, sami byli se svým výkonem nadmíru spokojeni. Naše Surikaty pod vedením Metoděje hráli vyrovnaně s většinou soupeřů. Jsem moc ráda, že se zapojili také hráči, kterým se dříve nechtělo a když přišel jejich čas, hrají s radostí.

Velké poděkování patří Robinovi, který nám i U8 velmi pomohl a těšíme se na příště!

Také děkujeme rodičům, že nám svoje skvělé děti půjčují:)