U14 příprava v Petrovicích

Co s nedělním odpolednem nám vyřešili kamarádi z Petrovic. Nabídli nám přátelský zápas a nebylo tak co řešit. Vzhledem k očekávanému počtu hráčů jsme se domluvili na modelu jednoho utkání na 4×20 minut. Každý z našich hráčů odehrál minimálně dvě čtvrtiny. Do úvodu zápasu jsme postavili starší a zkušenější hráče. Díky tomu jsme získali přesvědčivou převahu. Do další fáze zápasu se postavili mladší hráči a hru tak dostali do svých rukou petrovičtí. Kluci měli možnost zčásti vyzkoušet i méně obvyklé posty. Potěšující byly některé fáze útoku i individuální obranné zákroky. Nadšení nám nechybí, ale technika za námi občas významně pokulhává. Děkujeme do Petrovic za příležitost si zahrát a těšíme se na tuto neděli. Zahrajeme si doma proti Vyškovu a druhá část týmu jede do Přelouče na utkání proti Babicím.