Ženy – Turnaj pohárové série žen ve Vyškově

V neděli 17.10.2021 jsme odehráli poslední turnaj pohárové série žen v Olympijském ragby ve Vyškově. V prvním utkání jsme nastoupili proti hráčkám Ostřihomi.

 

Jako obvykle jsme se trochu rozkoukávali a soupeřky hrající ve velkém tempu kontrolovaly hru. Ostřihom vyhrála 36:0 po poločase 19:0.

 

Ve druhém zápase proti Petrovicím nás soupeřky postupně zdeptaly, takže ve druhém poločase už jsme působili značně odevzdaným dojmem. Nedokázali jsme udržet balón v kontaktu a Petrovice snadno zvítězily 43:0 (19:0).

 

V posledním utkání ve skupině proti týmu Říčan jsme se zlepšili ve hře v kontaktu a podali tak asi nejlepší výkon na turnaji. Nedokázali jsme se posouvat dopředu a agresivně hrající soupeřky nás i s balónem tlačily k našemu brankovišti. Každou naši chybu nemilosrdně trestaly a zvítězily 39:0 (17:0). V posledním utkání o sedmé místo proti Vyškovu jsme už nastoupili s jedinou hráčkou na střídačce a krátce po zahájení už museli střídat kvůli zranění. Přes srdnatý výkon nám pak viditelně docházely síly a ve formě hrající Vyškov nás trestal po každé ztrátě balónu. Vyškov zvítězil 53:0 (22:0).

 

Sestava: Drahorádová, Novotná, Sasková, Hašová, Kolínová, Krejčí, Michalová, Prokýšková, Průšová

 

 

Autor: Vlastimil Bažant

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.