Derby vyhrála Sparta

Včerejší Derby proti týmu Sparty skončilo vítězstvím týmu soupeře 19:22 (19:0). Zápas začal velkým tlakem našeho týmu, soupeře naše útočná hra po všech stránkách přehrávala. V poločase jsme odcházeli do šaten s náskokem 19-ti bodů, což se ukázalo, že v rugby a obvzlášť v Derby nic neznamená.
V druhém poločase výkon našeho týmu opadl a soupeř tohoto zaváhání využil. 5 minut před koncem utkání bylo skóre srovnáno na 19:19 a v poslední minutě soupeř upravil drop goalem skóre na 19:22.
Znovu jsme byli velmi blízko výhře a náš tým se z těchto zápasů musí poučit. Napravit vše může již příští sobotu proti týmu Pragy od 13:00. Děkujeme všem fanouškům, kteří i přes chladné počasí dorazili a tvořili atmosféru hodnou derby.

Děkujeme za podporu, společně jsme SLAVIA!

Fotografie zde : https://eu.zonerama.com/rcslavia/Album/9509246

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.