U14 o víkendu ulovili Draka i Lišku 

V neděli jsme vyrazili na další jarní výlet na Moravu, tentokrát na Dragon. Milé přivítání a dobrá nálada po sobotním vítězství brněnského Áčka na sebe nenechala dlouho čekat.

Zápas byl o souboji rojů, našeho složeného absolutní většinou z hráčů mladšího ročníku a naopak velmi fyzicky vyspělého a staršího roje Dragonu. Naši kluci se velkých borců nezalekli, dobře skládali a kolektivně bránili. První polovina byla velmi vyrovnaná i přes početní oslabení Brna. Co jim chybělo v počtech velmi dobře nahrazovali agresivitou, tvrdostí a sebeobětováním. První polovinu jsme zvládli a vyhráli 14-7. Ve druhé polovině jsme ubrali hráče na naší straně. I přesto jsme dobrou obranou nedovolili soupeři skórovat a konečný výsledek byl 26-7 pro nás.

Odvážíme si dobrý pocit z předvedené hry v obranné fázi a radost z prvního vítězství v boji o páté místo. Ke skvělé hře celého týmu, spoustě pozičních kopů a nasazení celého týmu přidal 4 položení Séba, který tak skvěle přivítal znovu objevený dres s číslem 12 v herní sadě.

Sluší se pochválit mladého rozhodčího z Vyškova (Tomáš Ladislav Temer), který měl utkání celou dobu pevně v rukách a velmi dobře komunikoval směrem k hráčům i pomezním. SRR má v mladých rozhodčích skvělou budoucnost.

Cestou zpět na vlak jsme nemohli vynechat návštěvu brněnského orloje. Nedaleko jsme ulovili brněnského rodáka herce Pavla Lišku, kterému jsme, jak doufáme, zvedli náladu a on se s námi s radostí vyfotil.

 

Ragby Zdar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.