Slavia 7s🥈

O víkendu se uskutečnilo Mistrovství České Republiky 7s v Olomouci. Náš tým odehrál v základní skupině čtyři utkání a z toho ve třech se mu podařilo zvítězit. V druhém hracím dni čekalo náš tým semifinálové utkání proti týmu Sparty, které se nám podařilo v samotném závěru rozhodnout a postoupit tak do boje o první místo. Do finálového utkání jsme z důvodu marodky nastoupili v improvizované sestavě, ale i přes to jsme v prvním poločase drželi tempo se soupeřem a utkání bylo vyrovnané po všech stránkách. Do druhého poločasu nastoupila lépe Tatra Smíchov, která využila všech našich zaváhání v obraně a zakončila tak utkání výsledkem 10:31.