Smysl pro tumor se slávistickou stopou

Možná jste na obrazovkách České televize zaznamenali upoutávku na nový seriál s názvem Smysl pro tumor. A možná jste si všimli, že součástí příběhu bude i ragby. Hlavní postava Filip Kalina (kterou hraje Filip Březina), je nejen ambiciózní student medicíny, ale i nejlepším hráčem týmu Havranů.

 

A jeho spoluhráči z tohoto týmu se při natáčení stali i dva Slávisté. Jde konkrétně o hráče 1. řady Zdeňka Očenáška a člena klubu Ken-Marka Natanu. Ten k tomuto seriálu napsal:

,Strávili jsme celkem 6 dní v Hradci Králové, kde se ragbyové scény natáčely. Za možnost být součástí tohoto projektu jsme velice vděční. Určitě mluvím za nás oba, když řeknu, že natáčení tohoto seriálu byl jeden z nejlepších zážitků minulého roku.

 

V týmu Havranů jsme se setkali nejenom s herci, ale i s ostatními ragbisty z týmů z celé republiky, včetně hráčů rugby league. Sešla se doopravdy skvělá parta lidí, která si neuvěřitelně sedla. I diky tomu proběhlo natáčení v příjemné atmosféře a náladě jak před kamerou, tak i když se zrovna nenatáčelo. Stal se z nás doopravdový tým!

 

V úterý 12.12. jsme byli pozváni na premiéru prvních 3 dílů a můžeme říct, že diváci se mají na co těšit. Seriál se zabývá těžkými tématy ze života, je ale zároveň plný humoru a emocí. Rozhodně si ho nenechte ujít!“

 

Ještě doplníme, že seriál Smysl pro tumor se poprvé objeví na obrazovkách ČT1 v neděli 7.1. od 20:10 a má celkem 8 dílů.

 

Autor : Natana Ken

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.