Vyhlásili jsme hráče roku 2023 v jednotlivých kategoriích

V naší ragby komunitě se pyšníme mnoha talentovanými hráči, kteří vynikají svým odhodláním, nadšením a schopnostmi na hřišti. Začneme u našich nejmladších hráčů.

 

U8 Antonín Průcha je malý hráč s obrovským srdcem pro ragby. I přes svůj nízký věk je neohroženým bojovníkem, který svou odvahou a nadšením inspiruje celý tým. S výrazným smyslem pro fair play a nekonečnou energií přináší do hry pozitivní atmosféru. I když se zdá, že ho protihráči skládají, vždy se vzepře a ukáže svou odhodlanost. Antonín je oblíbený mezi trenéry i spoluhráči, a věříme, že jeho ragby dovednosti a entuziasmus budou nadále rozkvétat, což ho činí vzorem pro mladé hráče ve své kategorii.

 

U10 Miki Bubeník je neohrožený ragbista, který neustále překonává bolest a hlad. Na fotografiích ho často nenajdete, protože buď leží pod třemi až čtyřmi soupeři, nebo právě on skládá soupeře. Možná ho objevíte i za rohem, kde úspěšně tlačí do hlavy řízek.

 

U12 Tristan Mašata je talentovaný hráč, který vstupuje na scénu s energií a nadšením. Ve svých 11 letech je již klíčovým členem týmu a jeho hra plná vášně a úsilí je obdivuhodná. Tristan má navíc výhodu dvou starších bratrů, kteří mu slouží jako inspirace a vzory. S takovým talentem a rodinnou podporou má Tristan před sebou nejsvětlejší ragby budoucnost.

 

U14 Matěj Hejduk je hráčem roku 2023 pro tuto kategorii. Je univerzálním hráčem, brilantně vynikajícím na každé přidělené pozici v daném zápase. Jeho schopnosti na první i třetí řadě roje jsou mimořádné, ale nejvíce exceluje jako útoková spojka. Přináší do hry pestrou škálu dovedností, včetně precizních přihrávek, vynikajícího zvládání kontaktních situací a skvělých pozičních kopů. Jeho pozitivní vliv na tým je nepopiratelný.

 

U16 Jan Šrámek je klíčovým hráčem týmu, který v průběhu roku čelil různým výzvám a náročným zápasům. Jan, jako kapitán, se stal vůdčí postavou na hřišti i mimo něj. Jeho schopnost motivovat spoluhráče a vytvářet pozitivní atmosféru hraje klíčovou roli v týmové dynamice.

 

U18 Štěpán Bouček je hráčem, který v kategorii U18 vyniká svým talentem a odhodláním. Své týmové kolegy vede příkladem a sám se dokáže vyznat v náročných herních situacích. Jeho schopnosti na hřišti přispívají k pozitivní atmosféře v týmu a pomáhají formovat další generaci hráčů. Štěpán Bouček je klíčovým prvkem týmu U18 a slibným hráčem pro budoucnost.

 

B tým má v Janu Sedláčkovi hráče, který s ragby začal až jako dospělý, ale svým nadšením do hry i do tréninku vyniká. Jan přináší do týmu nejen nasazení, ale i dobrou náladu. Je nejen cenným členem B týmu, ale i inspirací pro mladší hráče, kteří se snaží zdokonalovat a postupně přecházet na vyšší úrovně ragby.

 

Hráčem roku 35+ je Martin Žalud, který i v této věkové kategorii dokazuje, že vášeň pro ragby nezná věkové meze. Jeho zkušenosti a herní inteligence ho staví do pozice vzoru pro ostatní hráče v této skvělé partě hráčů 35+.

 

Osobnost roku Andulka Langerová je srdcem a duší naší ragby komunity. Je vítězkou, ale především inspirací pro všechny. Když nováčci vstupují na hřiště, Andulka je ta, která je vítá a ukazuje jim první kroky v tomto krásném sportu. Je tou osobou, na kterou se obracíme pro rady, a vždy nám podá pomocnou ruku. S věčným úsměvem, empatií a nezdolnou vůlí k pozitivním změnám, se stala nezbytnou součástí naší ragby rodiny.

 

Hráč roku Matěje Severýn je pracovitý a ochotný hráč, schopný naskočit a pomoci i v B týmu. Jeho univerzálnost na různých postech a nasazení ho dostaly až do národního týmu. Matěj je vzorem pro všechny hráče, ukazuje, kam lze svou prací a nasazením dosáhnout, a reprezentuje jak Českou republiku, tak i Slavii..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.