Touch Rugby pro rodiče: Nová radost v našem klubu!

Rodiče projevili natolik velký zájem o tuto novou aktivitu, že jim chceme nejdříve poděkovat za iniciativu směřující k organizaci tréninků bezkontaktního rugby pro rodiče a další dospělé v našem klubu. Touch rugby nebo-li ragby na dotek je zábavná a vzrušující hra, vhodná zároveň pro pány i dámy bez ohledu na jejich sportovní zkušenosti. Jde o bezkontaktní formu ragby, což znamená, že ji lze hrát kdykoliv a kdekoliv bez obav. Touch rugby nabízí jedinečný způsob pohybu a zároveň budování ragbyových hodnot.

 

První trénink proběhl za mohutné účasti v pondělí 18. prosince. Bezkontaktní rugby otevírá své brány nejen členům klubu, ale i těm, kteří se dosud jimi stát nerozhodli.

 

Vedení touch rugby týmu ujali Zdeněk Řezníček, Aleš Vít a Radim Hobzík, všichni ragbisté s nějakou formou zkušenosti a časem stráveným tímto sportem. Společně trénují vaše děti a jsou připraveni sdílet svoji vášeň a znalosti. Od účastníků potřebujeme do začátku jen nadšení a chuť pravidelně zkoušet nové věci. V zimní sezóně se budeme scházet každé všední pondělí v 18.30 na hřišti SOU U Krbu.

 

Přijďte se k nám přidat a zažijte radost ze hry, pohybu a společného času na hřišti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.