Slávistický Rugby Báll: Výroční podívaná plná šarmu a výjimečných momentů

Rok uběhl jako voda a opět přichází čas na jedinečnou událost – tradiční Slávistický Rugby Báll. Tato elegantní akce se odehrála v sobotu 9. prosince od 18 hodin a přivedla do nádherných prostor Restaurantu Petřínské terasy členy, hráče a přátele našeho klubu.

Událost, která byla spojením elegance, sportovního ducha a společenského setkání, neunikla ani vysokým podpatkům, kravatám a motýlkům, které zdobily účastníky večera. Tradiční vyhlašování nejlepších hráčů a osobností klubu dodalo akci význam a slavnostní atmosféru. Ceny předával prezident klubu Jan Stránský a s jejich vítězi Vás seznámíme na jiném místě.

Nadšení hosté měli příležitost zapojit se do bohaté tomboly, kde nechyběly atraktivní ceny a překvapení. Oblíbený moment večera pak přišel s tancem, který spojil všechny přítomné v radostném hýření energie a dobré nálady.

Výjimečnost Slávistického Rugby Bállu byla i letos umocněna nádhernými prostory Restaurantu Petřínské terasy, nacházejícími se uprostřed východního svahu petřínského kopce. Hosté se mohli těšit z naprosto neopakovatelného výhledu na celou Prahu, který dodal události jedinečnou atmosféru.

Slávistický Rugby Báll se opět ukázal jako nezapomenutelná událost, spojující vášeň pro rugby s elegancí a radostí ze společného setkání. S nadšením tak očekáváme příští rok plný skvělých sportovních výsledků, společných okamžiků a nezapomenutelných zážitků..

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.