„SLAVIA RUGBY MERCH ON TOUR“

Poslouchejte, holky a kluci, máme tu pro vás něco nového, něco, co vás zvedne ze židle! SLAVIA RUGBY MERCH ON TOUR. Představte si to jako velkou hru, kde každý měsíc můžete vyhrát něco skvělého z našeho fanshopu!

Jak na to? Kdykoliv vyrazíte na cesty, ať už do hor, k moři, nebo třeba jen za roh, nezapomeňte vzít s sebou něco, co vás spojuje s námi – oficiální merch Slavia Rugby. A jakmile najdete to pravé místo, zachyťte ten moment! Vyfotit se můžete kdekoli, hlavně ať to má šmrnc. Pak tu fotku, co vás nejvíc baví, pošlete na ales.vit.jr@email.cz

Do předmětu napište „SLAVIA RUGBY MERCH ON TOUR“ a nezapomeňte přidat jméno, příjmení a název fotky, aby bylo jasné, kdo jste.

A co z toho budete mít? Každý měsíc vybereme jednoho šťastlivce, který získá drobný dárek z našeho fanshopu a dostane se do finálového kola. To proběhne koncem listopadu a velké vyhlášení bude na prosincovém BÁLLU. Takže nezapomeňte, máte jedenáct měsíců na to, aby jste se stali jedním z jedenácti finalistů a možná i tím jedním šťastným vítězem!

Tak co, jdete do toho? Vyfoťte se, pošlete to a ukažte nám, jak si Slavia Rugby Merch užíváte na svých cestách!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.