GR-Nano a.s. a Rugby Club Slavia: Společná síla v boji proti virům

Rádi bychom Vám představili partnera RC Slavia společnost GR-Nano a.s.

 

Jejím klíčovým produktem je propolisová tinktura nabízená pod značkou Antivirusiq. Je k dispozici jako ve spreji, tedy jako tzv. „tekutá rouška“.

Antivirusiq je určený k péči o krk, dýchací cesty a dutinu ústní. Obsahuje Propolis o kterém je známo, že může chránit před nežádoucími mikroorganismy. Má příjemnou mentolovou příchuť, která osvěží a odstraní nepříjemné pocity v ústech, způsobené zejména při virózách a angínách.

Tinktura je určená pro vnitřní užívání na posílení obranyschopnosti proti nákaze koronaviry a dalšími patogenními mikroorganismy. Prostředek byl testován přímo na kmen viru SARS-CoV-2 Fakultní nemocnicí Hradce Králové v prosinci 2020.

 

Pozor! Obsahuje alkohol .

 

 

Propolis je přírodní látka získaná z balzámů pryskyřičné povahy, kterou včely sbírají z různých rostlin, květů a léčivých bylin. V propolisu bylo pravděpodobně zjištěno 34 účinných složek. Propolis obsahuje okolo 50-60% pryskyřic, 10-12% éterických olejů a asi 5% pylu. Tyto látky mají velmi příznivé účinky na lidský organismus. Široké spektrum uhlovodíků, mastných kyselin, terpenoidů, vitamínů

a ostatních organických látek zastupuje bohaté společenství, které se jinde v přírodě nevyskytuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.