Galavečer Hvězda roku 2023: Oslava úspěchů a jednoty v SK Slavia Praha

V pátek 19. ledna 2024 večer jsme se sešli ve sportovní hale SK Slavia Praha, kde se odehrál historický okamžik pro nás všechny – členy SK Slavia Praha. První slávistický galavečer Hvězda roku 2023 představil největší sportovní hvězdy našeho sportovního klubu. Mezi vrcholy večera patřila i naše nominace v kategorii „Tým roku“. Jako Rugby Club Slavia jsme byli uznáni za naše mimořádné výkony jak na hřišti, tak mimo něj. Tato nominace jasně odráží naše úsilí a vášeň, kterou věnujeme našemu dynamickému sportu.


Naším dalším velkým úspěchem byla nominace projektu Letního kina, který jsme pořádali. Tento projekt byl nominován v kategorii „Projekt roku“, což je pro nás významné uznání za veškerou práci, kterou jsme, jako dobrovolníci našeho oddílu, do organizace a průběhu této kulturně-sportovní akce vložili. Letní kino bylo pořádáno zcela zdarma a jeho součástí bylo nejen večerní promítání filmů, ale také sportovní odpoledne pro děti, kde jsme se snažili předat mladší generaci radost z pohybu a týmového ducha. 


Zvláštní ocenění získala Karolína Jarošová, která byla vyhlášena Sportovcem roku. Tato vynikající atletka, vedená trenérem Petrem Šarapatkou, který se také stará o atletickou přípravu hráčů RC Slavia, si připsala dvě zlaté medaile – jednu z evropských her mládeže v Mariboru a druhou z mistrovství Evropy juniorů v Jeruzalémě.


Bezpochyby jedním z vrcholů večera se stala kategorie Kolektiv roku, kterou vyhrál, k jejich nefalšované radosti, házenkářský tým žen oddílu DHC Slavia Praha. Jejich úspěch je důkazem týmového ducha a výjimečného sportovního talentu, který náš klub oceňuje a podporuje.


Na závěr bychom chtěli speciálně poděkovat Jiřímu Vrbovi, předsedovi SK Slavia Praha – spolek, bez jehož neúnavné snahy by se tento galavečer nemohl konat. 


Jako členové Rugby Clubu Slavia bychom rádi poděkovali všem slávistickým sportovcům, trenérům, organizátorům a partnerům za nezapomenutelný večer a už teď se těšíme na další rok plný úspěchů a nezapomenutelných momentů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.