U10 Brno Cup

Tento víkend jsme se spolu s U8 zúčastnili turnaje Brno Cup 2024, pořádaného na třech různých hřištích pro kategorie U8, U10 a U12. Do Brna jsme vyrazili už v pátek vlakem, abychom předešli únavě po úmorné cestě. Pro některé naše hráče to byla první zkušenost s jízdou vlakem a pro zbytek zážitek spojený s opékáním buřtů a skvělou partou kamarádů.
Ráno jsme se rozdělili a každá kategorie jela na své hřiště. Oba týmy U10 odehrály svá utkání na umělé trávě v Brně Ivanovicích.
Nosorožci se k tomu postavili čelem a dopolední kvalifikaci ve své skupině celkem jednoznačně ovládli. Hráli jako tým a všechny individuální dovednosti předváděli naprosto bravurně.
No a pak přišel oběd. Odpoledne se nám nedařilo. Na hřišti stál úplně jiný tým, než dopoledne. Probudili se až na poslední dva zápasy. Nakonec jsme vybojovali krásné 9. místo v celkovém pořadí turnaje!
Surikaty dopoledne zaujaly vic prolétávající letadla nad hřištěm 🛬než šiška létající mezi nimi. Na první výhru si musely počkat až do odpoledne. To se úplně změnil jejich herní projev a zaslouženě dvakrát vyhrály. Bohužel brněnská umělka bolela, a tak si někteří přivezli domů menší či větší rugbyový make-up. Snad budou brzy fit.
Děkujeme všem účastníkům tohoto výjezdu. Milý rodiče, máte skvělé děti! Děkujeme personálu Penzionu Zahrada za ubytování a BUŘTY! A samozřejmě organizátorům. Byl to pěkný „výlet“


Ragby Zdar!


Žvejk a Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.