Úspěšné sportovní akce s Rugby Slavia

V uplynulých dnech se Rugby Club Slavia zúčastnil několika významných akcí napříč Prahou, kde jsme měli příležitost přinést radost a sportovní zážitky dětem. Jménem klubu bychom chtěli poděkovat všem členům našeho týmu, zejména sportovnímu řediteli Danu Benešovi, za jejich obětavou práci a nadšení.
Páteční akce Na Františku
V pátek proběhla sportovní akce Na Františku, která byla určena dětem z I. stupně základních škol Prahy 1. Ačkoli akci předčasně ukončil déšť, atmosféra byla vynikající. Měli jsme tu čest přivítat 1. místostarostu Prahy 1 Davida Bodečka a radního Michala Müllera, kteří se přišli podívat na nadšení a radost dětí při sportování. Děti si užily ragbyové hry a my jsme byli potěšeni jejich zájmem o tento dynamický sport.
Sobotní Den dětí na Desítce
Sobotní akce v parku Malinová – Chrpová byla sice komorní, ale přesto velmi úspěšná. Děti si mohly vyzkoušet různé sportovní aktivity, přičemž ragby bylo jedním z hlavních lákadel. Naši trenéři se dětem věnovali s maximální péčí a nadšením, což se odrazilo v jejich nadšení a spokojenosti.
Pondělní Letní hry v Paříži
V pondělí se v Riegrových sadech uskutečnily Letní hry v Paříži, kde se sešly děti ze základních škol Prahy 2 a okolí. Akce byla perfektně zorganizovaná a děti se nadšeně zapojily do všech připravených aktivit. Rugby Club Slavia zde prezentoval ragby, což mělo mezi dětmi velký úspěch. Naši trenéři dětem ukázali základy tohoto sportu a připravili pro ně zábavné ragbyové hry.
Májová zahradní slavnost ZŠ V Rybníčkách
Májová zahradní slavnost ZŠ V Rybníčkách byla z důvodu nepříznivého počasí odložena na 13. červen. Těšíme se, že se s dětmi setkáme a užijeme si krásné odpoledne plné ragby a dalších aktivit.
Všem, kteří se podíleli na organizaci těchto akcí, patří velký dík. Děkujeme také dětem, rodičům a učitelům za jejich účast a podporu. Akce, které proběhly, byly velmi úspěšné a my jsme hrdí na to, že jsme mohli být jejich součástí.
Těšíme se na další společné zážitky a sportovní aktivity s RC Slavia!..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.