RC Slavia Praha > Kontakt > Adresář trenérů

Adresář trenérů RC Slavia

 
Celé jménoE-mailtelefonfunkce v klubu
Adámek Oldřich jr.galerie-nora@volny.cz+420.608 877 824 Trenér mládeže U18
Adámek, Petrpetr_adamek@seznam.cz+420.724 443 778Trenér mládeže U14
Altmann Richardripikaci@gmail.com+420.731 620 141Trenér mládeže U12
Bažant VlastimilVlastimil.Bazant@adastragrp.com+420.724 067 111Trenér Žen
Benko Martinmbenour@seznam.cz+420.776 719 293Trenér mládeže U18
Fabian Marekmarglash@seznam.cz+420.731 000 011Trenér muži B mužstvo
Hora Marekmarek.hora@volny.cz+420.775 201 979Trenér mládeže U14
Jakub Valtajakub@lions.cz+420.777 586 969Trenér mládeže U8
Jirman, Milan jun.jirman.milan@gmail.com+420.723 020 020Trenér muži A mužstvo
Nešpor, Karelkarel.nespor@hotmail.com.com+420.776 867 668Trenér muži A mužstvo
Severýn Petrpseveryn@gmail.com+420.602 240 743Trenér mládeže U16
Veselý, Václavvasikvesely@seznam.cz+420.777 866 283Trenér mládeže U18
Vít Alešales.vit.jr@tulipapraha.com+420.602 343 781Trenér mládeže U10
Šarhan, Petrpetr.sarhan@seznam.cz+420.606 470 765Trenér mládeže U10
Loading...

Kontaktní údaje, hřiště RC Slavia Praha

  Zoom gallery

 

  

Partneři:

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec

 

 

 

Loading...

Kontaktní údaje, hřiště RC Slavia Praha

  Zoom gallery

 

  

Partneři:

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec