RC Slavia Praha > Týmy > Přípravka U10 > Beach Rugby U8 a U10 2017

Beach Rugby U8 a U10 2017

4.9.2017

3. Září se jako před každým začátkem sezóny hrálo v Edenu ragby. Jak už to na tomto turnaji bývá, ragby jsme hráli v písku na kurtech plážového volejbalu.

Na 4 hřištích se potkalo 7 týmů kategorie U8 a 20 týmů kategorie U10, trochu tuším, že padl rekord. Na rozdíl od běžných regionálních turnajů byl tento turnaj bez výkonnostních kategoriích. Zároveň se hrálo o medaile, což bylo, dovolím si tvrdit, velmi znát na nasazení všech týmů.

KategorieU8 se po několika omluvenkách sešla pouze v 7mi týmech. I tak bylo o zábavu postaráno a jedna krásná akce střídala druhou.

Díky zmíněným omluvenkám některých týmů, kdy marodka snížila jejich schopnost postavit všechny týmy, které nahlásili, se nakonec v první skupině utkali jen 2 týmy Říčan a naše Hvězdy. Ty si připsali vítězství v obou zápasech a postoupili z prvního místa ve skupině. Naši Nosorožci byli sestaveni částečně z hráčů bez zápasových zkušeností a bylo to znát na herním projevu. I přes velkou snahu nakonec postupovali z posledního místa.

V bojích o medaile se herní projev našich Hvězd ještě zlepšil a díky velké porci snahy a nasazení se jim díky jasným výhrám podařilo zaslouženě získat zlaté medaile. Nosorožci získali především herní zkušenosti a jsou nedílnou součástí úspěchu Hvězd.

Kategorii U10 obsadilo hned 20 týmů. Hrálo se ve 4 skupinách po pěti, první dva z každé skupiny si zahrály zápas křížem s ostatními skupinami, vítězové hráli TOP 4 a poražení o 5-8 místo. Třetí ze skupin hrály o 9-12, čtvrtí o 13-16 a pátí o 17-20 místo.

Náš klub v této věkové kategorii obsadil 4 týmy. Hvězdy, Nosorožci, Surikaty i Lemuři bojovali každý v jiné skupině, ale všichni se stejným nasazením a zapálením do hry. Nejvýše v turnaji to z našich týmů dotáhly hvězdy, které s jednou porážkou od Petrovic skončily ve skupině druhé, v boji o top 4 si dokázaly poradit s mladším týmem Sparty a v měření sil o třetí místo porazily i druhý, starší tým Sparty. Čekalo je finále, ve kterém opět narazily na tým Petrovic. Ani na podruhé nedokázaly tým Petrovic porazit a ten si zaslouženě a bez porážky v celém turnaji odváží zlato. Naše Hvězdy braly se vztyčenou hlavou stříbro, bronz bral jeden ze 4 týmu Říčan.

Druhé místo hvězd je vyústěním tvrdé práce všech hráčů v kategorii a tento úspěch patří celému týmu.

 

 

    

  Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec

 

 

 

  Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec