RC Slavia Praha > Béthune 2018

Béthune 2018

25.5.2018

Jako každý rok se naše kategorie U10 a U12 spojili a společně vyrazili na mezinárodní turnaj. Tentokrát jsme dostali pozvánku do francouzského města  Béthune. Cestou jsme se zastavili v zábavném parku, tento rok padla volba na Europa Park. Po strávené noci v autobuse jsme úspěšně dorazili do parku kde jsme strávili celý den plný atrakcí a zábavy. Ve večerních hodinách jsme pokračovali v cestě na místo konání mezinárodního turnaje. 

První den jsme se seznámili s okolím a hřištěm, na kterém jsme zorganizovali první náš trénink a rozdělili hráče do dvou týmů. První tým byl postaven ze silnějších a zkušenějších hráčů. B tým měl áčkový základ, ale většina hráčů pocházela z nižší výkonností skupiny. 

V dopoledních hodinách týmy odehrály první zápasy. ,,A,, tým si v prvním velice vyrovnaným zápasem s belgickým týmem, zajistil body po velice precizním výkonu a remíze 0:0. Z celkového počtu 6 zápasů naši svěřenci v žádném neprohráli, ale pouze třikrát remizovali a zbytek zápasů úspěšně zvítězili. Výkony hráčů byly opravdu výborné i díky skvělému nasazení. Hra měla perfektní organizaci a až na pár drobných individuálních chyb, jsme předváděli bezchybný výkon a krásnou hru. Utkali jsme se s týmy z Lille,Hainaut, Auxerre a další.Tímto si tým zajistil v celkovém pořadí 7. místo.

,,B,, tým na tom byl poněkud hůře, nasazení bylo stoprocentní pouze u několika hráčů, a proto z celkového počtu 6. zápasů dokázali zvítězit pouze jednou, čímž se ve výsledku umístili na 12. místě z celkového počtu 16. týmů. 

Celkově jsme nabyli přesvědčení, že pokud je náš tým soustředěný a nasazení je stoprocentní, může konkurovat jakémkoliv týmu.

Rádi bychom se takových to turnajů účastnili více a nemusí to nutně být 1000 km od domova.

Po vyhlášení vítězů jsme se vydali na cestu zpět domů. Všichni jsme byli unaveni, někteří s několika šrámy, ale v celkovém dojmu jsme byli všichni šťastni za velice příjemný čas, strávený se svými rugbyovými kamarády. 

Rugby zdar!

  Zoom gallery

Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec

 

 

 

  Zoom gallery

Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec