RC Slavia Praha > Klub > Historie 2000-2004

Historie 2000-2004

2000

  • A mužstvo (trenéři M Buryánek, V. Bažant) - v Extralize - 7. místo, 1. RC Brno, 2. RC Vyškov, 3. ŘC Říčany
  • Kadeti (P. Šarhan, V. Melichar) - finále ve Vyškově - 1. RC Slavia Praha , 2. RC Sparta, 3. Brno
  • Starší žáci (M. Frank, P. Špiller) - finále v Praze - 1. RC Tatra, 2. RC Brno, 3. RC Vyškov
  • Mladší žáci (J. Kolář, M. Pešek, K. Koudelka) - finále ve Vyškově - 1 Přelouč, 2. Iuridica, 3. RC Slavia,
  • Turnaj kadetů Slavia Cup: 1. Eži Riga (Lotyšsko). 2. RC Annency (Francie), 3.Salda Šilauliai ( Litva )
  • Ragbista roku 2000:1. Jan Macháček, 2. Martin Kafka, 3. Martin Jágr
  • Reprezentace ČR: Jan Fojtík, Jan Macháček, Ladislav Vondrášek, Jiří Buryánek, Vít Chalupa
  • Juniorská reprezentace: K. Nešpor, M. Kolář, P. Stránský, M. Vít
  • Zahraniční zájezd: mladší a starší žáci - turnaj v Toulouse (Francie)

2001

  • A mužstvo - ( trenéři: do června M.Buryánek a V. Bažant, od září 2001 - Milan Mrtýnek,Vlasta Bažant)
  • skončilo v Extralize na posledním 8. místě a sestoupilo opět do 1.ligy
  • Junioři ( trenéři Šarhan, Davis) - Přebor ČR v Olomouci - 1.RK Petrovice, 2. RC Havířov, 3. RC Olomouc, 4 RC Slavia
  • Kadeti (trenéři Špiller, Frank ) Přebor ČR na Tatře Smíchov: 1. RC Slavia Praha , 2. Real Spectrum Brno, 3. RC Tatra Smíchov, RC Zlín
  • Mladší žáci (trenéři : K. Koudelka, V. Melichar, V. Růžička, L. Šinágl) celostátní turnaj - Vyškov - 1. Slavia Praha 2.
  • Turnaj kadetů Slavia Cup: 1. Eži Riga (Lotyšsko), 2. Effingham (Anglie), 3.. RC Tatra
  • Ragbista roku 2000 : 1. Jan Macháček, 2. Martin Kafka, 3.Martin Jágr
  • Reprezentace ČR : Áčko - Jiří Buryánek, Jan Fojtík, Jan Macháček, Ladislav Vondrášek
  • Jednadvacítka - M. Veselý, R. Altman, Š. Kotoč, K. Nešpor, P. Stránský, M. Vít
  • Junioři - O. Svoboda, M. Rázga, M. Eniczký, J. Štandera, R. Kaňka, M. Kolář, K. Nešpor, Š. Kotoč, M.Veselý
  • Kadeti - O. Svoboda, J. Petřík, J. Mareš, V. Růžička, J. Špiller, M. Jirman
  • Starší žáci: T. Trojánek, D. Řehák, J. Seiner, R. Bohm, J. Kolář, M. Sadílek, M. Haněk, M. Pešek, T. Heller, M. Kocián

 

2002

 

  • Úspěšně proběhla rekonstrukce klubovny a okolí šaten,započata výstavba novétribuny
  • A mužstvo (trenéři M. Mrtýnek, V. Bažant ) 1. místo v 1. lize, bojuje v baráži proti Havířovu
  • Mladší žáci: Celostátní turnaj (Nešpor, Růžička, V.Šinágl) - 1.Sparta, 2. Petrovice, 3.RC Slavia
  • Reprezentace ČR: J. Macháček, L. Vondrášek, J. Buryánek, Z. Šroubek
  • Reprezentace U21: K. Nešpor, M. Veselý, M.Vít, J.Kolář, P.Stránský, R. Altman, M.Eniczky
  • Reprezentace juniorů - M. Rázga, M. Eznický, J. Štandera
  • Srpen 2002 - katastrofální záplavy v Praze a ČR - zničeno hřiště i zázemí v Troji

2003

  • A mužstvo (trenéři M. Mrtýnek, V. Bažant): sestup z Extraligy v baráži s Havířovem.
  • Z áčka odcházejí na hostování do jiných klubů: Fojtík (Říčany), Skall (přišel ze Sparty, do Říčan), Bánovec (Praga), Macháček (Říčany), Chalupa (Praga), Hudrment (Praga), Mrkvička (Říčany)

2004

  • A mužstvo (trenéři M. Mrtýnek, V. Bažant, od jara J. Macháček): vítězství v první lize, postup do Extraligy v baráži přes Bystrc.
  • Hřiště v Tróji hostí utkání ČR - US Combined Forces

  Zoom gallery

Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec

 

 

 

  Zoom gallery

Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec