RC Slavia Praha > Týmy > Hvězdy > RC Slavia Praha - RC Zlín 61:0

RC Slavia Praha - RC Zlín 61:0

20.6.2019

V neděli 9.6. přijel na hřiště v Edenu tým RC Zlín. Šlo o odvetu za zápas z minulého měsíce, kdy jsme na Moravě vyhráli 20:24. Tentokrát jsme chtěli vyhrát přesvědčivěji.

Už od začátku bylo jasné, kdo v tomto zápase bude mít navrch. Byli jsme aktivnější a začali jsme si postupně budovat náskok. Zároveň se nám úspěšně dařily zastavovat zlínské útoky. O poločase byl stav 26:0.

Ve druhé půli zápasu jsme kontrolovali vedení a přidávali další body. Nad Zlínem jsme měli převahu jak herní, tak fyzickou. Skóre se nakonec zastavilo na výsledku 61:0.

Na hřišti jsme se mohli opřít o kvalitní hru našeho roje, vedenou hráči 1. řady, kteří předváděli agresivní hru jak v útočné fázi, tak i v obraně. Útok občas doplácel na nesehrannost našich spojek, ale i tak předvedli pár hezkých akcí.
Nyní nás čeká letní příprava, po které vyjedeme 8.9. k prvnímu venkovnímu zápasu do Přelouče.