RC Slavia Praha > Týmy > Slávistky > Turnaj v Říčanech

Turnaj v Říčanech

19.4.2017

V neděli vstoupily Slávistky do jarní části sedmičkové soutěže turnajem v Říčanech. V chladném a větrném počasí se nám začátek turnaje moc nevyvedl.

V utkání s favoritkami soutěže z Petrovic jsme předvedli velmi špatný výkon plný chyb, bez vášně a herní inteligence. Po zásluze jsme prohráli 52:0, po poločase 24:0. Ve druhém utkání proti Říčanům jsme se už probrali z letargie a dlouho jsme drželi vyrovnaný zápas. V závěru se ale po několika našich chybách v obraně soupeřky utrhly a zaslouženě vyhrály 28:0 (7:0).

V posledním utkání o páté místo jsme nastoupili proti Vyškovu. Na soupeřky jsme vlétli s nevídanou energií a hned z výkopu jsme skórovali. V nátlakové hře jsme pokračovali celý první poločas a vypracovali jsme si slušný náskok 24:0. Po vystřídání ve druhém poločase jsme na chvíli ztratili koncentraci a dovolili soupeřkám dvěma pětkami rychle snížit. Pak jsme se ale dostali zpátky do zápasu a dvěma pětkami jsme soupeře dorazili. Zápas tak skončil 36:14.