RC Slavia Praha > Soutěže > U10 turnaje 2017/2018

U10 turnaje 2017/2018

Termín U6U8U10U12
  2012-20132010-20112008-20092006-2007
3.9.2017nevolnoBEACH - SLABEACH - SLAvolno
10.9.2017ne1.RT - ŘÍČ1.RT - ŘÍČ1.RT - ŘÍČ1.RT  - PRG
17.9.2017ne2.RT - RAK2.RT - RAK2.RT - PRG2.RT - SLA
24.9.2017nevolnovolnovolnovolno
30.9.2017sovolnoORF - OLOORF - OLOORF - OLO
8.10.2017ne3.RT - PET3.RT - PET3.RT - TAT (turnaj bez klubové příslušnosti)3.RT - BAB
15.10.2017ne4.RT - SLA4.RT - SLA4.RT - PLZ4.RT - SPA
21.10.2017sovolnoPYRF - PRGPYRF - TATPICO CUP - PET
29.10.2017 5.RT - TAT (turnaj bez klubové příslušnosti)5.RT - TAT (turnaj bez klubové příslušnosti)5.RT - IUR5.RT - PLZ
5.11.2017nevolnovolno6.RT - OLY6.RT - TAT (turnaj bez klubové příslušnosti)
12.11.2017nevolnovolnovolnovolno
19.11.2017nevolnovolnovolnovolno
26.11.2017nevolnovolnovolnovolno
 soZbuzanyZbuzanyZbuzanyZbuzany
 soZbuzanyZbuzanyZbuzanyZbuzany
 soZbuzanyZbuzanyZbuzanyZbuzany
 soZbuzanyZbuzanyZbuzanyZbuzany
 soZbuzanyZbuzanyZbuzanyZbuzany
 soZbuzanyZbuzanyZbuzanyZbuzany
1.4.2018nevolnovolnovolnovolno
7.4.2018sovolnoPYRF/MJK - PRGPYRF - TATPYRF - PET
15.4.2018ne6.RT - PLZ6.RT - PLZ7.RT - RAK7.RT - OLY
22.4.2018ne7.RT - IUR7.RT - IUR8.RT - PET8.RT - ŘÍČ
28.4.-29.4.2018so+nevolnoturnaj BYSturnaj BYSDragon Cup
6.5.2018nevolnovolnovolnovolno
13.5.2018ne8.RT - PŘE8.RT - PŘE9.RT - PŘE9.RT - KRA (turnaj bez klubové příslušnosti)
20.5.2018ne9.RT - SPA9.RT - SPA10.RT - SPA10.RT - SED
27.5.2018ne10.RT - BAB10.RT - BAB11.RT - SLA11.RT - PŘE
2.6.2018sovolnoCT - ČECHYCT - ČECHYMČR - ČECHY
10.6.2018nevolnoBAVARIA CUP - KRABAVARIA CUP - KRABEACH - SLA (sobota 9.6.)
17.6.2017nenehraje senehraje senehraje senehraje se

  Zoom gallery

 

  

Partneři:

 

 

 

 

Zoom gallery

 

Zoom gallery

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec

 

 

 

  Zoom gallery

 

  

Partneři:

 

 

 

 

Zoom gallery

 

Zoom gallery

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec