RC Slavia Praha > Týmy > Přípravka U12 > U12 se o víkendu zúčastnila celorepublikového turnaje v Brně

U12 se o víkendu zúčastnila celorepublikového turnaje v Brně

2.5.2018

Naše kategorie U12 se o víkendu zúčastnila celorepublikového turnaje v Brně. Turnaj byl dvoudenní se zajištěným stravováním a noclehem. Mužstvo se sešlo ráno na nádraží Florenc a společně jsme odcestovali směr moravská metropole.

Po výstupu na nádraží jsme pocítili přívětivost tamních pařmenů, kteří po nás (a ne jen nás) házeli vajíčka z oken, překopané jízdní řády a změněné zastávky tramvají nám zajistili dostatečný ranní  adrenalin a zábavu. Naštěstí díky ochotným obyvatelům Brna jsme se úspěšně přemístili na místo konání sportovního klání.

Turnaj nám začal v dopoledních hodinách zápasem s RC Říčany, se kterými jsme drželi krok jen do poloviny zápasu a prohráli jsme 4:0. Dalším zápasem byla bitva s Tatrou, se kterou jsme odehráli velmi vyrovnanou partii a díky devíti trestným kopům v náš prospěch  jsme dobývali jejich pětkoviště celý zápas. Nakupené trestňáky jsme nedokázali využít a v poslední sekundě nám po individuální chybě položili jedinou pětku zápasu a prohráli jsme nešťastně 0:1.

Navzdory tomu to byla poslední prohra našich chlapců, a po remíze 3:3 s Bystrcí, jsme porazili Babice 2:1 a Zlín také 2:1.

Další den se hrálo o umístění s Říčany B, se kterými jsme sehráli nejhezčí utkání turnaje, plné krásných akcí na obou stranách, které jsme k naší velké radosti dokázali vyhrát 2:0 a zajistit si tak výsledné 7.místo na tomto turnaji.

Velmi horké odpoledne jsme strávili v bazénu, na který se děti moc těšili a tak jsme jim to přání rádi splnili. 

Celý zájezd jsme ukončili společnou cestou vlakem do Prahy. Utvořená parta plná dojmů a zážitků, unavená a umouněná, se rozešla ve večerních hodinách na hlavním nádraží V Praze.

Turnaj považujeme za velmi příjemnou zkušenost, protože jsme se my i děti opět trochu více sblížili a utvořili tým, který dokáže zatahat za jeden provaz a podat velice uspokojivé výkony, na které se nám trenérům moc dobře dívá.

 

Rugby zdar!

  Zoom gallery

Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec

 

 

 

  Zoom gallery

Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec