RC Slavia Praha > Týmy > Přípravka U12 > U12 vícemistrem ČR!

U12 vícemistrem ČR!

6.6.2019

1.6. proběhl  Přebor republiky v kategorii U12. Hrálo se v Havířově. Očekávali jsme, že pokud nám vše vyjde jak si představujeme, mohli bychom skončit třetí.

 

Vyrazili jsme už v v pátek odpoledne. Po čtyřhodinové cestě vlakem jsme se ubytovali v místním hotelu.

Ráno jsme se přesunuli na hřiště a po snídani nás už čekali soupeři z kvalifikační skupiny.

Jako první se nám postavily Babice. Po obvyklém pomalejším startu jsme zvítězili 1:0. Pak nás čekal Zlín, nad kterým jsme zvítězili 3:1. Potom přišel souboj s nejslabším účastníkem skupiny Mariánskými horami, nad kterým jsme po počátečním zaváhání, kdy náš zadák zastavil dvě pětkové akce soupeře, zvítězili 2:0. Na závěr skupiny nás čekaly Petrovice. Nedali jsme jim šanci a po výborném výkonu zvítězili 3:0 a obsadili první místo ve skupině. Jako druhý s námi do finálové skupiny postoupil Zlín.

Naším prvním soupeřem ve finálové skupině byl Bystrc. Když jsme nastoupili na hřiště ukázalo se, že tým odešel na oběd. Než se organizátoři turnaje stačili rozhodnout jak situaci řešit, najedení soupeři dorazili. Převálcovali jsme je 5:0. Následkem toho se hráči rozhodli, že obědvat nebudou. Energii doplňovali jen ovocem a sušenkami, aby je plný žaludek nebrzdil.

Jako další nás čekala Praga. Tu jsme po tvrdém boji porazili 3:1. Předposlední zápas jsme hráli proti Tatře. Ta se ukázala nad naše síly a porazila nás 3:0. Bohužel jsme nedokázali jako v předchozích zápasech obranou tlačit na soupeře a ten nás přečíslil na křídle. Posledním soupeřem byly Říčany. V naprosto vyrovnaném utkání se nám nepodařilo proměnit naše dvě šance, ale soupeř svou jedinou proměnil a porazil nás 1:0. Přes porážku jsme díky ostatním výsledkům ve skupině skončili na skvělém druhém místě.

Celý náš tým šel od začátku za jedním cílem. Semkl se jako nikdy před tím. Každý dal všechny síly ve prospěch celku a za to všem patří velký dík.

Předvedená hra byla na ještě vyšší úrovni, než na regionálních turnajích. Všechny týmy se výborně připravily a hrály špičkové ragby, které je velkým příslibem do budoucna.

Velice nás těší, že jsme za sezónu udělali obrovský kus práce. Na prvním podzimním regionálním turnaji byla naše hra rozpačitá a neefektivní. Na Podzimním turnaji PYRF jsme se již umístili na krásném čtvrtém místě. Na jarním PYRFu to již, pro některé překvapivě, bylo dokonce místo třetí. Výsledkem na přeborech jsme vzali všem pochybovačům vítr z plachet a pro letošní sezónu jsme s e stali neúspěšnější kategorií našeho klubu.

V sobou nás čeká turnaj v plážovém ragby v EDENu, kde se sejde na 26 týmů z 10ti klubů a v uvolněné atmosféře písečných kurtů uzavřeme turnajovou sezónu celé kategorie.

 

Trenéři U12

 

Zoom gallery

NAUČ SE HRÁT RUGBY JAKO RUGBISTÉ NA MISTROVSTVÍ SVĚTA V JAPONSKU 2019

NÁBOR HRÁČŮ A HRÁČEK 

Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec

 

 

 

Zoom gallery

NAUČ SE HRÁT RUGBY JAKO RUGBISTÉ NA MISTROVSTVÍ SVĚTA V JAPONSKU 2019

NÁBOR HRÁČŮ A HRÁČEK 

Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec