RC Slavia Praha > Týmy > Přípravka U12

Přípravka (10-12 let)

 30412260_10156048440641130_4574095906307047424_n.jpg

Tréninky kategorie U12 jsou každé úterý od 17:15 do 18:45 hodin  a  ve čtvrtek od  17:15 do 18:45 hodin  na hřišti RC Slavia Praha.  K dispozici je samozřejmě šatna. S sebou kopačky a sportovní oblečení. Více informací u trenérů.

Kontakty na trenéry najdete zde : http://www.slaviarugby.cz/adresar-treneri

   

 

 

Aktuality a novinky

20.10.2015 Mikulášský Bowling 2015

Letos vyhlašujeme 2.ročník o nejlepšího Bowlingového hráče RCS kategorie U12. Turnaj bude v neděli 6.12.2015 na Ovčíně . Předpokládaná cena je 160,-Kč na hráče .  více

17.6.2015 Beach rugby - mini turnaj mužstva RCS U11

Mini turnaj je vyjhlášený pro hráče  mužstva RCS kategorie  U11. Hrát se bude ve třech hráčích .(hráče rovnoměrně rozdělí pořadatel) více

8.6.2015 U11 obsadili třetí místo na celostátním turnaji ve Vyškově

Na turnaj jsme odjeli v momentálně nejsilnější sestavě jakou jsme mohli dát dohromady.Po pátečním příjezdu do Vyškova a ubytování  v pensionu Sirius ( velmi pěkný pension na vysoké úrovni )  proběhl večerní trénink . více

2.6.2015 Celostátní turnaj o mistra ČR kategorie U11 - 6.6.2015 ve Vyškově

Naše mužstvo kategorie U11  se zúčastní celostátního turnaje o mistra ČR v kategorii U11.Turnaje se zúčastní  12 hráčů kteří si nominaci zasloužili svými výkony na turnajích tak i přístupem k tréninkům. více

10.5.2015 Turnaj kategorie U11 na Slávii

Dnes se uskutečnil na našem hřišti turnaj kategorie U11. Do turnaje zazáhli naše dvě mužstva jedno ve skupině A a jedno ve skupině B.  více

Stránkování

<1 2 3 4 56 >
 
 

  Zoom gallery

Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec

 

 

 

  Zoom gallery

Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec