RC Slavia Praha > U14 - 2.místo na turnaji PYRF

U14 - 2.místo na turnaji PYRF

23.10.2019

Turnaj pro tuto kategorii hostil tradičně klub RC Mountfield Říčany a jako vždy organizace turnaje neměla chybu.

Dva týmy ze zahraničí,  italský klub Rugby Perugia Junior  a lotyšský RFC Livonia doplnilo 8 mužstev z Čech.

Hrálo se ve třech skupinách. V té naší nás nejdříve čekal soupeř z Vysočan RC Praga se kterým jsme týden před turnajem odehráli zápas ve kterém se nakonec radoval soupeř.

Na turnaji tomu bylo jinak a za dvacet minut hry jsme položili 3 pětky a zvítězili 15:0. Ve druhém utkání jsme se utkali se soupeřem z Moravy RC Dragon. I v tomto utkání jsme byli lepší a zvítězili 25:5.

Díky těmto výhrám jsme se kvalifikovali do semifinále ve kterém nás čekala RC Sparta. I tento zápas jsme zvládli a zvítězili 25:10.

Ve finále nás čekal soupeř nejtěžší a to domácí tým RC Mountfield Říčany. Kvalitu nám předvedl hned od začátku a již v páté minutě vedl o dvě pětky. Naši kluci zápas nevzdali a korigovali výsledek. Zápas zaslouženě ovládl soupeř 20:10.

I tak považujeme turnaj za povedený a radujeme se z hezkého umístění a předvedené hry!

Celkové pořadí: 1. RC Mountfield Říčany, 2. RC Slavia Praha, 3. RC Tatra Smíchov, 4. RC Sparta Praha, 5. RK Petrovice, 6. RC Praga Praha, 7. Rugby Perugia Junior (ITA), 8. RFC Livonia (LAT), 9. RC Dragon Brno, 10. RC Bystrc