RC Slavia Praha > Týmy > Starší žáci U14 > U14- Olomouc - Slavia 12:26 (0:12)

U14- Olomouc - Slavia 12:26 (0:12)

31.5.2019

Díky zahraničnímu turnaji v Itálii jsme se domluvili na dohrávce utkání s Olomoucí na neděli 26.5.

Den před zápasem jsme obdrželi poměrně dost omluvenek a tak  do Olomouce odcestovalo ,,jen,, 17 hráčů.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a od začátku drželi se soupeřem krok. Skórovat se nám podařilo v 15 minutě a do poločasu jsme následně přidali další body.

V úvodu druhé půle soupeř snížil na rozdíl 5 bodů, ale naše aktivita neustávala a zaslouženě jsme opět donesli šišatý míč do soupeřova pětkoviště.

V závěru utkání Olomouc únikem přes celé hřiště  utkání zdramatizovala, ale hráči si výsledek pohlídali a z poslední akce upravili na konečných 26:12 z našeho pohledu.

Tuto neděli od 12:00 nás po delší době čeká domácí utkání o 7 místo s týmem RC Dragon Brno.