RC Slavia Praha > Týmy > Mladší žáci U14 > U14 RC Slavia - RK Petrovice 10:15 (5:5)

U14 RC Slavia - RK Petrovice 10:15 (5:5)

11.4.2019

Starší žáci odehráli svůj druhý zápas netradičně ve středu 10.4.2019

Do utkání jsme nastoupili s chutí, ale iniciativu převzal soupeř. Prvních 10 minut utkání jsme strávili na naší polovině. Byla to ale Slávie kdo se ujal vedení po rychlé akci na pravé straně hřiště pokládal Viktor Jakubů.

Soupeři se do poločasu podařilo skóre srovnat.

Bohužel naše nedisciplinovanost  nás často připravovala o míč a rozhodčí nás trestal trestnými kopy především za ofsajdy.

Dobře fungující obrana zastavovala útoky soupeře, ale v polovině druhého poločasu soupeř udeřil znovu a následně potvrdil své vedení třetí pětkou.

Podařilo se nám v závěru utkání skóre ještě korigovat, kdy po individuální akci proběhl tři čtvrtě hřiště Jenda Jankovský.

Bohužel to bylo z naší strany vše a soupeř zaslouženě zvítězil.

Příčin neúspěchu je hned několik. Naše útočné akce jsou často velmi pomalé a nemají návaznost.

V neposlední řadě hrála roli absence klíčových hráčů ať už kvůli zranění nebo nevyřízení sportovní prohlídky. I díky tomu jsme měli na lavičce pouze jednoho náhradníka.

Hlavu nevěšíme a budeme na sobě dále pracovat.