RC Slavia Praha > Týmy > Starší žáci U14 > U14 - Výuka ragby na Spartě

U14 - Výuka ragby na Spartě

14.5.2019

Naše mužstvo se v neděli utkalo v rozřazovacím čtvrtfinále s týmem RC Sparta Praha , který v celostátní lize obsadil po základní části třetí místo.

Úvod utkání nám vůbec nevyšel a po rychle obdržených bodech v prvních deseti minutách jsme prohrávali už 28:0.

Soupeř byl ve všech směrech lepší. Neztrácel balóny a rychle přecházel do nebezpečných útoků, které jsme nedokázali zastavit. Bylo těžké kluky motivovat, když skóre každou chvíli narůstalo a prakticky jsme neměli z čeho hrát.

V druhém poločase se nám podařilo několik fází a přiblížili jsme se na dosah soupeřova pětkoviště. Bohužel šanci skórovat jsme nevyužili a prohráli utkání rozdílem několika tříd 78:0

Ve čtvrtek naše mužstvo společně s kategoriemi U12 a U10 odjíždí na turnaj do Italské Perugie, tak nám držte palce ať se nám daří o poznání lépe.