RC Slavia Praha > Týmy > Mladší žáci U14 > U14 zaskočili mužstvo Říčan

U14 zaskočili mužstvo Říčan

24.4.2018

Kategorie U14 narazila v nedělním utkání na favorita celé soutěže mužstvo Mountfield Říčany .

Do utkání jsem šli s tím že pokud budeme chtít uhrát slušný výsledek musí hráči splnit pokyny které dostanou .

V poslední době jsme zapracovali na čištění balonů a vybíhání v obraně kdy na tréninku začalo být více kontaktu než doposud a hlavně jsme při nácviku čištění odložili narážeče.

Mužstvo  Říčan se do nás pustilo v plné parádě a asi 8 minut nás tlačilo před naším brankovištěm. Naše mužstvo po houževnatém boji tlak ubránilo a začalo útočit .

Do konce prvního poločasu jsme Říčany téměř už k ničemu nepřipustili a po výborném výkonu  se nám podařilo vyhrát poločas 28:0.

Po přestávce jsme očekávali od soupeře peklo ale ten byl tak zaskočený že se mu podařilo položit jen dvě pětky a závěr utkání patřil opět nám. Konečný výsledek byl  40:12.

Konečný výsledek byl překvapením asi pro všechny a v utkání se projevila i velmi dobrá fyzická příprava našich hráčů. V dalším utkání nás čeká ve čtvrtek utkání na Tatře a na státní svátek 1.5. jedem do Vyškova.